Ofiste Kendinizi Şımartacak İçecekler

Günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofisimizde hemen her gün tükettiğimiz içeceklerden farklı olarak zaman zaman başka içecekler tüketmek kendimizi iyi hissettirebilir, enerjimizi ve motivasyonumuzu yükseltebilir. Başarılı geçen bir iş görüşmesi veya toplantıdan sonra kendimizi ödüllendirmek, yaratıcılık gerektiren işlerde zihnimizi açmak, dikkatimizi toplamak, zorlu görüşmeler öncesinde cesaretimizi arttırmak için günlük rutinlerimizin dışında farklı içeceklerden yararlanabiliriz. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, ofiste kendinizi şımartacak içecekler hakkında birkaç öneride bulunacağız.

Nescafe 3’ü 1 Arada Hazır Kahve Latte

Listemizin ilk sırasında, Nescafe 3’ü 1 arada hazır kahve latte var. Ofisinizde espresso makinesi yoksa latte hazırlamak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Espresso kahvenin üzerine krema haline gelen sütün eklenmesiyle yapılan latteye oranla çok daha kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayabileceğiniz bu ürünler Nescafe kalitesine sahip. Paket ağırlığı 17 gram, paket içi miktarı 24 adet olan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Jacobs Monarch Espresso Filtre Kahve

Ofiste kendinizi şımartacak içecekler listemizin ikinci sırasında, Jacobs Monarch espresso filtre kahve var. Espresso filtre kahveler, çekilmiş kahve çekirdekleri ve sıcak suyla hazırlanmakta. Güçlü bir aromaya sahip bu içecekler, kahve tadı ve kokusunu en iyi şekilde vermesiyle bilinmekte. Kahve markaları içinde güçlü aromasıyla öne çıkan Jacobs markası, birbirinden lezzetli kahve çeşitleriyle ve özellikle Monarch espresso filtre kahvesiyle kahve severlerin gönlünde ayrı bir yere sahip. Paket ağırlığı 500 gram olan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Nestle Sıcak Çikolata

Listemizin üçüncü sırasında, Nestle sıcak çikolata var. Çikolata tarihinde Nestle markasının çok önemli bir yeri var. 19. yüzyıla kadar acı bir içecek olarak tüketilen çikolatanın içine süt ve şeker katarak tadını yumuşatan Henri Nestle, çikolata tüketim şeklinin değişmesinde çok önemli bir rol üstlendi. Paket ağırlığı 1 kg olan bu ürünlerle ofiste hem sıcak bir şeyler içebilir, hem de çikolata tadı ve lezzetiyle kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian Çekirdek Kahve

Ofiste kendinizi şımartacak içecekler listemizin dördüncü sırasında, Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian çekirdek kahve var. Türk kahvesi denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Kurukahveci Mehmet Efendi markası, diğer kahve çeşitleriyle de kahve severlere birbirinden güzel seçenekler sunmakta. Paket ağırlığı 1 kg olan Colombian çekirdek kahveler, dengeli aroması ve Kurukahveci Mehmet Efendi kalitesiyle ofiste kendinizi şımartmak istediğiniz anlara güzelce eşlik edebilir. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Nescafe Xpress Çikolatalı Soğuk Kahve

Listemizin beşinci sırasında, Nescafe Xpress çikolatalı soğuk kahve var. Sıcak yaz günlerinde hem serinlemek, hem de kahve keyfini yaşamak istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz. 250 ml hacmindeki bu ürünlerin içindeki kafeinle enerjinizi yükseltebilir, sıcaktan bunaldığınız zamanlarda bu ürünlerle içinizi serinletebilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer içecekleri buradan inceleyebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir