Ofiste Uykunuzu Açacak İçecekler

Ofise gelir gelmez yaptığımız ilk işlerden biri içeceğimizi hazırlamak oluyor. Uykumuzu alamamışsak, içecek tercihimiz çoğu zaman kafeini yüksek içecekler oluyor. Aslında hiçbir içecek, iyi ve kaliteli bir uykunun yerini tutmaz. Fakat uykumuzu alamamışsak ve kendimizi çalışmak için hazır hissetmiyorsak uykumuzu açacak içeceklerden yararlanabiliriz. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, ofiste uykunuzu açacak içecekler hakkında birkaç öneride bulunacağız.

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi

Listemizin ilk sırasında, Kurukahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi var. 150 yıla yakın bir geçmişi olan Kurukahveci Mehmet Efendi kahveleri, Türk halkının kahve tüketim şeklinin değişmesinde çok önemli bir rol üstlendi. Çiğ kahve çekirdeklerini özenle kavurup dibekte öğüterek pişirmeye hazır şekilde satışa sunan Kurukahveci Mehmet Efendi, Türk kahvesinin günümüze kadar devam eden tüketim şeklinin oluşmasını sağladı. Geleneksel kahve lezzetini almanızı sağlayan bu ürünlerde en kaliteli kahve çekirdekleri özenle seçilerek tüketime hazır hale getiriliyor. Ofiste uykunuzu açacak içecekler listemizde ilk sıraya koyduğumuz bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Nescafe Gold Kahve Poşet

Listemizin ikinci sırasında, Nescafe Gold kahve poşet var. 200 gramlık bu ürünlerin 1 tatlı kaşığında 0.1 mg karbonhidrat, 0.2 mg protein var; kalori miktarı ise yalnızca 2 kalori. Kahve keyfini modern ve pratik hale getiren, kahveye günlük tüketim için uygun özellikler kazandıran Nescafe, “Kahvenin en iyisi!” sözünü zihinlerimize kazımayı başardı. Ofiste uykunuzu açacak içecekler listemizde ikinci sıraya koyduğumuz bu ürünler, gün içinde ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi size verecektir. Sipariş için ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çaykur Rize Turist Dökme Çay

Ofiste uykunuzu açacak içecekler listemizin üçüncü sırasında, Çaykur Rize Turist dökme çay var. 1000 gramlık bu ürünler, Karadeniz bölgesinde yetişen çay yapraklarından özenle seçilmekte, damağımızda güzel tatlar bırakmakta. Ofisimizde eğer çay demleniyorsa, ilk tercihimiz genellikle dökme çaylar oluyor. Online ofis marketiniz Ofix.com‘un verilerine göre ofisler dökme çay konusunda en çok 1000 gramlık Çaykur Rize Turist dökme çayını sipariş vermekte. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Jacobs Monarch Filtre Kahve

Listemizin dördüncü sırasında, Jacobs Monarch filtre kahve var. 500 gramlık bu ürünle hazırlayacağınız 1 fincan kahvede ortalama 0.18 gram protein, 0.06 gram yağ ve 3 gram sodyum bulunmakta. Kahveyi yalnızca tadıyla değil, aynı zamanda kokusuyla da çok sevenler için bu ürünler doğru bir seçim olabilir. Ofiste uykunuzu açacak içecekler içinde bu ürünleri tercih ediyorsanız sipariş için ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Lipton Yellow Label Dökme Çay

Listemizin beşinci sırasında, Lipton Yellow Label dökme çay var. 1000 gramlık bu ürünler, kaliteli çay yapraklarından özenle toplanmakta. Kurutulan doğal çay yaprakları, demini en iyi şekilde vermesi için son derece ince bir şekilde kesilmekte. Lipton uzmanlığı sayesinde ince kesim çaylar, çay tiryakilerinin damak tadına uygun hale getirilerek paketlenmekte. Ofiste uykunuzu açacak içecekler için tercihiniz dökme çaysa ve Lipton kalitesini tercih ediyorsanız, bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir