Ofix Kargo’nun Korona Mesaisi

Merhaba sevgili beyaz yakalılar! Benim sevgili şirketim Ofix.com, korona döneminde oldukça zor bir süreci başarıyla yönetti. Malumunuz, korona döneminde uygulanan sosyal izolasyon önlemleri ve sokağa çıkma kısıtlamaları, internet üzerinden verilen siparişlerin artmasına yol açtı. Buna bağlı olarak kargo şirketleri, artan yoğunluğu karşılamada ciddi güçlükler çektiler. Oysa Ofix Kargo, siparişleri zamanında yetiştirmede büyük bir başarı sergiledi. Ve bu sayede müşteri memnuniyetini üst düzeyde tuttuk. 

Ofix.com olarak hizmet verdiğimiz kurumsal müşteri pazarında elde ettiğimiz güçlü konumun en önemli nedenlerinden biri, kendi kargo ekibimize sahip olmamızdır. İstanbul ve Marmara Bölgesi’ne sevkiyatlarımızı kendi araçlarımızla ve 1 günde gerçekleştirmemiz, bizi pazarın güçlü oyuncularından biri haline getiriyor. Korona döneminde Ofix Kargo, yalnızca İstanbul içinde değil, İstanbul dışında da Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Kocaeli’ne sevkiyatlar gerçekleştirdi. Siparişleri zamanında yetiştiren Ofix Kargo, müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşlerin artmasını ve pazardaki gücümüzün pekişmesini sağladı. Bu haftaki blogumda sizlerle, Ofix Kargo ile ilgili bazı veriler paylaşacağım.

Son 3 ayda 163.646 km mesafe kat ettik.

Nisan ayında Ofix Kargo, İstanbul içi ve Marmara Bölgesi’nde toplam 375 lokasyona hizmet sağladı. Araçlarımız günde ortalama 2710 km mesafe kat etti. Nisan ayında Ofix Kargo, toplam 49.680 km mesafe kat etti.

Mayıs ayında Ofix Kargo’nun İstanbul içi ve Marmara Bölgesi’nde hizmet verdiği lokasyon sayısı 505’e çıktı. Araç ve personel sayımız aynı kalmakla birlikte, araçlarımızın günlük kat ettiği mesafe 2849 km’ye ulaştı. Mayıs ayında toplamda kat ettiğimiz mesafe ise 52.732 km oldu.

Haziran ayına geldiğimizde ise Ofix Kargo, İstanbul içi ve Marmara Bölgesi’nde Gebze, Darıca ve Çayırova bölgeleri de dahil olmak üzere toplam 710 lokasyona hizmet sağladı. Araç ve personel sayımız yine aynı kalmakla birlikte, araçlarımızın günlük kat ettiği mesafe 3456 km’ye çıktı. Haziran ayında toplamda kat ettiğimiz mesafe ise 61.234 km oldu.

Korona döneminde Ofix Kargo, İstanbul ve Marmara Bölgesi’nde toplam 19 milyon insanın internetten alışveriş deneyimlerini güvenle ve huzur içinde tamamlamalarını sağlayan bir güce sahip olduğunu ispatladı sevgili beyaz yakalılar. Bu rakam, Türkiye nüfusunun yüzde 23’üne karşılık gelmektedir ki, bizim için son derece gurur verici bir durumdur.

Son 3 ayda 163.646 km mesafe kat eden ve 1590 lokasyona hizmet sağlayan Ofix Kargo’ya özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Ofix Kargo’nun hizmet kalitesini henüz deneyimlemediyseniz, burayı tıklayarak alışverişe başlayabilirsiniz.

Haftaya görüşmek üzere.

Ofixboy…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir