Ofix markalı diplomat zarflar satışta!

Ofis sarf malzemeleri pazarının lider oyuncularından biri olan Ofix, kendi markalı ürünlerine diplomat zarfları ekledi. Kırtasiye sarf malzemeleri grubunda kendi markamızla satışını yaptığımız klasör, mahkeme dosyası, tam kapak dosya, yarım kapak dosya, ara karton, mantar pano, yazı tahtası, termal rulo gibi ürünlerden sonra diplomat zarflar ile ofisler için kaliteli ve ekonomik ürün alternatifleri yaratmaya devam ediyoruz. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, diplomat zarflardan bahsedeceğiz ve Ofix markalı diplomat zarflar ile ilgili birkaç noktaya işaret edeceğiz. 

Diplomat zarf nedir?

Diplomat zarf kısaca, şirketlerin hemen her alanda kullanabildikleri standart bir zarf türüdür. Şirketler gerek iç, gerekse dış yazışmalarında evraklarını diplomat zarflarla göndererek karşı tarafa güven telkin eder ve daha olumlu bir imaj yaratır. Diplomat zarflar sayesinde şirketler, yazışmalarına resmiyet ve kurumsallık özelliği kazandırır. Büyük şirketlerin birçoğu, yazışmalarını üzerinde kendi logosu, sloganı, adresi vb. bulunan diplomat zarflarla yapar. Bu zarflar bir bakıma, şirketin antetli kağıdı gibidir ve şirketin prestijini yükseltir. Logolu diplomat zarflar, aynı zamanda antetli zarf olarak da bilinir. Antetli zarfların grafik-tasarımı şirketler tarafından yapılabileceği gibi, baskı merkezleri tarafından da yapılabilir. Logolu diplomat zarf bastırmayı tercih etmeyen küçük ve orta boy işletmeler ise yazışmalarında logosuz diplomat zarfları tercih eder.

Ofix Markalı Diplomat Zarflar

Ofix markalı diplomat zarflar, ofislerin en çok sipariş verdiği ebat olan 10.5 x 24 cm ebatında. 90 gram 1. sınıf hamur kağıt ve krafttan üretilen Ofix markalı diplomat zarflar, pencereli ve penceresiz olmak üzere 2 farklı çeşide sahip. Ürünlerimizin paket içi miktarı ise 50 adet.

Ofix olarak müşterilerimizin A’dan Z’ye tüm ofis ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veriyor, kendi markalı ürünlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Tamamen yerli üretim olan Ofix markalı diplomat zarflar piyasadaki benzerlerine oranla daha kaliteli olduğu gibi, aynı zamanda daha ekonomik. Ürünlerimizi sipariş vermek için burayı tıklayabilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için gerekli işlemleri buradan yapabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir