Ofix Yanında Türkiyem!

Merhaba sevgili beyaz yakalılar, koronavirüs salgını nedeniyle zor bir dönemden geçiyoruz. Salgın hem dünya genelinde, hem de ülkemizde yayılmaya devam ediyor. Salgından korunmak için alınan önlemlere her geçen gün bir yenisi ekleniyor. İnsan hayatını doğrudan etkileyen bu salgın, aynı zamanda ekonomik ve sosyal hayatı da doğrudan etkiliyor. Salgından korunmak için alınan sosyal izolasyon tedbiri nedeniyle ülkemizde ve dünya genelinde pek çok işletme, operasyonunu durdurmak zorunda kalıyor. 

Ofis sarf malzemeleri tedariği pazarında 7 yıllık bir deneyime sahip olan Ofix.com, çalışanlarımızın özverili emekleri sayesinde operasyonumuzu salgına rağmen başarıyla sürdürmekte. Merkez ofisimiz çalışmalarını evden sürdürürken, lojistik birimimiz salgından korunmak için en üst düzeyde aldığımız önlemlerle lojistik birimimizde çalışmaya devam ediyor. Bu zorlu dönemde de kullanıcılarımızın sarf malzemesi ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Koronavirüs salgınının ilk ortaya çıktığı dönemde, herkes kadar biz de endişeliydik. Salgının ülkemize sıçraması durumunda oluşabilecek kayıpları en aza indirmek için gerekli önlemleri almaya henüz ilk günlerden itibaren başlamıştık. 19 Mart Perşembe gününden itibaren merkez ofisimiz evden çalışmaya başlarken lojistik birimimiz, operasyonumuzu lojistik birimimizde sürdürmeye devam etti.

Lojistik birimimizi salgından korumak için gerekli tüm önlemleri aldık. Mal kabulden ürün toplamaya, paketlemeden sevkiyat sürecine kadar her aşamada çalışanlarımızın bir arada bulunmaktan kaçınmaları ve sosyal mesafeyi korumaları konusunda gerekli bilgilendirmeleri yaptık. Salgının yayılma riski toplu alanlarda daha fazla olduğu için, çalışanlarımızı korumak amacıyla toplu taşımadan uzak durmaları için mesaiye geliş gidişlerinde kullanmak üzere şirket araçlarımızı devreye soktuk.

Bildiğiniz gibi, koronavirüsün en önemli belirtilerinden biri yüksek ateş. Bu nedenle pek çok kurum, giriş çıkışlarda çalışanlarının ve ziyaretçilerin ateşini ölçerek olası bir enfeksiyonu tespit etmeye çalışıyor. Lojistik birimimizde aldığımız önlemlerden biri olarak her sabah ve akşam, çalışanlarımızın ateşini kontrol ediyoruz. Bu uygulamamız, salgın tehdidi son bulana kadar devam edecek. Lojistik birimimize daha önce yerleştirdiğimiz ve bu süreçte kullanımını zorunlu hale getirdiğimiz maske, eldiven ve dezenfektan istasyonlarının kullanımına çalışanlarımızın gösterdiği duyarlılıktan da son derece memnunuz.

Lojistik birimimizde tüm ortak alanların derin temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini her gün yapmaktayız. Lavabolardan yemekhaneye, dinlenme odasından diğer alanlara kadar lojistik birimimizi koronavirüs tehdidinden korumaya devam edeceğiz. Aynı şekilde, sevkiyat ekibimiz araçlarının günlük temizlik ve yıkama işlemlerini koronavirüs önlemleri çerçevesinde üst düzey koruma sağlayacak şekilde yapmayı sürdürmekte. Ofix ailesi olarak bu zorlu süreçte, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini her şeyden üstün tutuyor, işine sahip çıkma bilinciyle ve büyük bir özveriyle lojistik birimimizde çalışmalarını sürdürmekte olan arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyoruz.

Bu zorlu süreç birkaç hafta daha devam edecek gibi görünüyor. Ofix.com olarak daha önce olduğu gibi bundan sonra da kullanıcılarımızın sarf malzemesi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam edeceğiz. Kullanıcılarımız için hazırladığımız özel fırsatlar ve kampanyaları sitemizin anasayfasından ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Bu süreçte tüm okurlarımın zorunlu olmadıkça evden dışarı çıkmamalarını bir kez daha rica ediyor, ihtiyaçlarını karşılamak için Ofix.com‘u ziyaret etmelerini tavsiye ediyorum.

Ofix Yanında Türkiyem!

Ofixboy…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir