OfixPlus’la henüz tanışmadınız mı?

Sabah işe geldiniz ve çay içmek istediniz, fakat çay bitmiş diyelim. Kahve bitmiş, şeker bitmiş, hatta su bile bitmiş olsun. Akşam hazırladığınız raporun çıktısını almak istediniz, fotokopi kağıdı bitmiş, toner bitmiş diyelim. Aksilik bu ya, karton bardak bitmiş, poşet dosya bitmiş, tuvalet kağıdı bitmiş olsun. Tüm bu ihtiyaçlarınızı, Ofix.com sitesinin kurumsal müşteri platformu OfixPlus ile hem hızlı ve kolay, hem de ekonomik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, OfixPlus kurumsal müşteri platformumuzu kısaca tanıtmak istiyoruz. 

OfixPlus nedir?

OfixPlus‘ı kısaca, Ofix.com sitesinin kurumsal müşteri platformu olarak tanımlayabiliriz. E-ticaret alanında 6 yılı geride bırakan Ofix.com‘da Ekim 2018’de devreye aldığımız Ofix 3.0 versiyonuyla birlikte, kurumsal müşterilerimize hizmet verdiğimiz kurumsal.ofix.com sitemizi www.ofix.com ile birleştirdik. Ardından, Ofix Kurumsal platformumuzun yerine OfixPlus platformumuzu devreye aldık. Yeni platformumuzla birlikte, Ofix.com olarak kurumsal müşterilerimize sunduğumuz indirim sisteminde yapısal dönüşümleri hayata geçirdik, hizmet kalitemizi yükselttik.

2018 yılına kadar kullandığımız Ofix 2.0 altyapısında, kurumsal müşterilerimiz Ofix.com‘a ayrı bir portal üzerinden ulaşıyor ve bu portal üzerinden alışveriş yapan her müşteriye her kategoride doğrudan yüzde 5 indirim fırsatı sunuyorduk. Ofix 3.0 versiyonumuzun sağladığı teknolojik altyapı sayesinde OfixPlus’la birlikte, aynı portal üzerinden farklı müşterilere farklı kategorilerde farklı indirim fırsatları sunmaya başladık, hizmet kalitemizi arttırdık. OfixPlus sayesinde kurumsal müşterilerimiz artık, alışveriş sıklıkları ve sepet ortalamalarına göre farklı fırsatlardan kolayca yararlanabiliyor.

OfixPlus’ta sizi hangi ayrıcalıklar bekliyor?

OfixPlus‘ta kurumsal müşterilerimizi bekleyen ayrıcalıkları özel müşteri temsilcisi, özel indirimler, ücretsiz kargo, vadeli ödeme imkanı, raporlama ve yetkilendirme sistemi şeklinde sıralayabiliriz.

Özel Müşteri Temsilcisi

6 yılda 200 binden fazla kullanıcıya hizmet veren Ofix.com‘da müşterilerimize kırtasiye, gıda ve temizlik, teknoloji ve ofis yapı-market şeklinde dört ana kategoride 7.500’den fazla ürüne erişim imkanı sunuyoruz. Kurumsal müşteriler internet üzerinden alışveriş yaparken birden fazla kişiyi görevlendirmek, farklı lokasyonların ihtiyaçlarını karşılamak, ödeme için kredi kartı veya havale/EFT seçeneklerini kullanmak gibi çeşitli konularda bazı sorunlar yaşayabiliyor. OfixPlus platformumuza kayıtlı tüm kurumsal müşterilerimize, ofis alışverişleri sırasında karşılaştıkları sorunların çözümünü sağlayan özel müşteri temsilcisi atıyoruz. Kurumsal müşterilerimiz, ofis alışverişlerini yaparken ihtiyaç duyacakları tüm cevapları özel müşteri temsilcilerinden alabilir. Üstelik, mesai saatleri içinde özel müşteri temsilcisine yalnızca 30 saniye içinde bağlanmalarını garanti ediyoruz.

Özel İndirimler

Ofix.com olarak müşteri memnuniyetine çok önem veriyor, müşterilerimizi yakından tanıyor ve tüm ihtiyaçlarıyla birebir ilgileniyoruz. OfixPlus sayesinde kurumsal müşterilerimiz, kendilerine özel ve kendilerinin belirleyeceği kategorilere özel indirim oranları elde etmekte. Üstelik bu indirimler, tek seferle sınırlı olmayıp sürekli devam etmekte.

Ücretsiz Kargo

OfixPlus sayesinde kurumsal müşterilerimize, ofis sarf malzemesi ihtiyaçlarının tamamına tek noktadan erişim fırsatı sunuyor ve siparişlerini 1 günde adreslerine teslim ediyoruz. Ofix.com olarak bireysel müşterilerimize, ücretsiz kargo hizmetini İstanbul içi 125 TL ve üzeri siparişler için sunuyoruz. Kurumsal müşterilerimiz içinse sipariş sıklığı ve sepet ortalamasına göre ücretsiz kargo limiti belirliyor, her seferinde 125 TL ve üzeri sipariş vermelerine gerek olmadan ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz.

Vadeli Ödeme İmkanı ve Raporlama

OfixPlus ile kurumsal müşterilerimize vadeli ödeme imkanı ve raporlama hizmeti sunmaktayız. Kurumsal müşterilerimiz diledikleri takdirde, ödemelerini vadeli yapabilirler. Raporlama hizmetimiz sayesinde kurumsal müşterilerimiz, aylık sarf malzemesi tüketim miktarlarını kolayca takip edebilirler. Bu sayede ofis bütçelerinde kırtasiye veya gıda harcamalarının ne kadarlık bir paya sahip olduğunu görebilirler. Raporlama hizmetimizle birlikte ofis bütçelerinde tasarruf yapabilirler.

Yetkilendirme Sistemi

Kurumsal müşterilerin satın alma süreçleri bireysel müşterilere göre biraz daha zor işleyebilmekte. OfixPlus sayesinde kurumsal müşterilerimiz, her hafta bir ihtiyaç listesi hazırlayıp tek listeden alışveriş yapmak yerine yetkilendirme yaptıkları kişilerin kendi siparişlerini girebilecekleri ve kendilerinin onayıyla gerçekleşecek işlemler sayesinde sarf malzemesi ihtiyaçlarını kolayca temin edebilirler.

OfixPlus için henüz başvurunuz yoksa, bu ayrıcalıklardan yararlanmak için gerekli işlemleri buradan yapabilirsiniz.

Tüm kurumsal müşterilerimize OfixPlus‘la keyifli alışverişler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir