Oğlak burcuna alınabilecek ofis hediyeleri nelerdir?

2017 yılının bu son günlerinde, online alışveriş rehberiniz Ofix Blog‘da burçlara göre hediye önerileri yazı dizimizin de sonuna yaklaşıyoruz. Dileriz, 2018 yılı tüm ofis çalışanları ve insanlık için huzurlu, keyifli ve bol kazançlı bir yıl olur… Yazı dizimizde bugün, oğlak burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunu ele alacağız.

Oğlak burcunun genel özellikleri nelerdir?

Önce biraz oğlak burcundan bahsedelim. Oğlak burcunun en dikkat çeken özellikleri planlı, titiz ve mükemmeliyetçi olmalarıdır. Gelecek planlamaları en küçük ayrıntılarına kadar yapmayı seven oğlaklar, her anlarını dolu dolu yaşamak ister ve dakik olmaya özen gösterirler. Hem günlük hayatlarında, hem de iş hayatlarında rutinlerini korumaya özen gösterirler. Hemen her gün aynı saatte kalkıp kahvaltı yaparlar, aynı saatte işe gelirler. Günlük tükettikleri çay kahve miktarları bile neredeyse hiç değişmez. Dakik olmak ve günlük rutinlerini korumak konusunda gösterdikleri bu çaba, süreli işlerde büyük bir başarı göstermelerini sağlar. 

Bununla birlikte oğlaklar, biraz kuruntulu insanlardır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlamayı çok sevdikleri için, bir konuda küçük bir aksamanın tüm işleri bozacağı endişesine kapılırlar. Sürprizleri sevmeyen ve yeniliklere pek de olumlu bakmayan oğlaklar, iş planlamalarında olduğu kadar çalışma ortamlarında da düzeni korumaya çok önem verirler. Dağınık bir ofis masası veya çekmecesi oğlakların sinirlerini fena halde bozar. Mükemmeliyetçi özellikleri, planlama ve organizasyon konularında oğlaklara büyük başarılar kazandırır.

Oğlak burcunun dikkat çeken bir diğer özelliği de oldukça evcimen bir burç olmasıdır. Oğlaklar evde vakit geçirmeyi ve özellikle de mutfak işleriyle uğraşmayı severler. Yemek zevkleri ve servis becerileri yüksektir. Mutfak işleri oğlaklarda hem fiziksel, hem de ruhsal doyum sağlar. Oğlaklar ayrıca dürüstlüğe, güvenirliliğe, samimiyete ve sosyal ilişkilere çok önem verirler. Hem iş, hem de özel hayatlarında tutumludurlar, tasarruf yapmayı severler. Kurallara uymaya özen gösterirler, kendi kurallarını dayatmaya kalkışmazlar. Çalışkan ve azimli bir burç olan oğlak burcu, iktidar hırsı ve ihtiraslarından uzaktır.

Oğlak Burcuna Alınabilecek Ofis Hediyeleri

Oğlak burcunun genel özelliklerini bu şekilde özetledikten sonra, oğlak burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda somut önerilerde bulunacağız. Oğlak burcuna ofis hediyesi seçerken, planlama ve organizasyon titizliklerini ilk planda değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, düzen hassasiyetleri ve evcimen oluşları da hediye seçimlerinize yön verebilir.

Ajandalar ve Masaüstü Gereçler

Ajandalar, iş planlaması ve organizasyon konusunda en kullanışlı araçların başında geliyor. Her yıl Kasım ayında, yeni yılın ajandaları piyasada görünmeye başlıyor. Ve onlarca markanın birbirinden güzel ajandalarını seçmekte zorlanabiliyoruz. Ajandalar, oğlak burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda ilk sırada değerlendirebileceğiniz ürünlerdi. Ajanda seçimlerinize ışık tutacak bilgileri, Ofix Blog‘da daha önce yayınlamış olduğumuz 2018 ajandanızı seçtiniz mi? yazımızda bulabilirsiniz. Ajanda siparişleriniz içinse online ofis marketiniz Ofix.com‘da devam etmekte olan Siz Hala Ajandanızı Almadınız Mı!? kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. 

Masaüstü gereçler içinse Bigpoint metal perfore 4’lü masa seti güzel bir seçim olabilir. Kalemlik, notluk, mektupluk ve ataçlıktan oluşan bu set hem çok şık, hem de çok dayanıklı. 

Masaüstü gereçler konusunda Mimaks ofis seti de güzel bir seçim olabilir. 8 parçalık bu sette bant kesici, kalemlik, delgeç, zımba makinesi, selefon bant, nikel ataş, zımba teli ve tel sökücü yer almakta. 

Oğlak burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda tercihiniz masaüstü gereçlerse, sitemizde satışını yaptığımız diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Mutfak ve Ofis Aletleri

Oldukça evcimen bir burç olan oğlak burcu, yukarıda da belirttiğimiz gibi, mutfakta vakit geçirmekten büyük keyif alır. Ofiste işlerin aksadığı zaman dilimlerinde yemek için yeterince zaman ayırmak mümkün olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda tost makineleri pratik çözümler sunmakta.

Örneğin, Stilevs Bitost ızgara ve tost makinesi iyi bir seçim olabilir. Aynı anda 6 adet tost yapabilen ve ızgara için 180 derece açılabilen bu ürünler, dik konumda çok az yer kaplıyor. Plakaları ise granit görünümlü çıkartılabilir ve yapışmaz PTFE plakalar. 

Bu bağlamda Arçelik MD 674 S mikrodalga fırın da güzel bir seçim olabilir. 26.2 x 45.2 x 32.5 cm ölçülerinde ve 20 litre hacminde olan bu ürünle Arçelik kalitesini ofise taşıyabilirsiniz. 

Oğlak burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda tercihiniz elektrikli mutfak ve ofis aletlerinden yanaysa, sitemizde satışını yaptığımız diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Tasarruflu Ürünler

Zaman ve iş yönetimine büyük önem veren oğlaklar, yukarıda da belirttiğimiz gibi, tasarrufu çok sever. Ofiste tasarruf için hem enerji tasarruflu ürünler, hem de tasarruf sağlayan diğer ürünler oğlak burcu için güzel bir ofis hediyesi olabilir.

Enerji tasarruflu ürünler arasında Cosa kombi klima paketi iyi bir seçim olabilir. Bu paketle doğal gaz tüketiminden % 30, elektrik tüketiminden ise % 40 tasarruf sağlamak mümkün. 

Tasarrufu çok seven oğlaklar için Rulopak sensörlü kağıt havlu makinesi de güzel bir hediye olabilir. Toplu ortamlarda temizlik kağıdı tüketiminde tasarruf sağlayan bu ürünler, elektrik kesintileri sırasında gereken enerjiyi pilden almakta. 

Tasarruflu ürünler konusunda HP 85A CE 285AD 2’li siyah lazer toner de güzel bir ofis hediyesi olabilir. 2 adet 85A tonerden oluşan bu ürünlerle 3200 sayfa çıktı alınabilmekte. Hem zaman, hem de enerji tasarrufu sağlayan bu ürünler, ofis dostu ürünler arasında yer alıyor. 

Duvar Saati ve Saatli Radyolar

Teknoloji ne kadar ilerlemiş olursa olsun, duvar saati ve saatli radyolar hiçbir zaman eskimeyecek ürünler arasında. Hem işlevleri, hem de dekoratif özellikleri bakımından bu ürünler, günümüzde de ofislerin sık sipariş verdiği ürünler arasında.

Dakiklik özellikleriyle dikkat çeken oğlaklar için Galaxy Premium ahşap duvar saati güzel bir ofis hediyesi olabilir. PVC kadran ve akrilik boyalı ABS çerçevesiyle bu ürünler çok şık ve kullanışlı. 

Saatli radyolar içinse Philips AJ3551 dijital istasyon ayarlı saatli radyo iyi bir seçim olabilir. Büyük ekranı, dijital istasyon ayarı ve alarmıyla bu ürünleri de oğlak burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında değerlendirebilirsiniz. 

Mutlu İşler, Huzurlu Ofisler…

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Online ofis marketiniz Ofix.com‘da yıl sonuna özel kampanyalarımızda son günlere yaklaşıyoruz. Yeni yıla girerken ofisinizde yenilenme sağlamak istiyorsanız, bu fırsatları kaçırmayın deriz…

Devam eden kampanyalarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza keyifli ve bol kazançlı nice yıllar diliyoruz…

Not: Hangi burca nasıl bir ofis hediyesi alırsanız alın, hediye paketinizin içine sevgi ve dostluk duygularınızı eklemeyi unutmayın…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir