Panasonic IP telefonları hiç denediniz mi?

İnternet hattı üzerinden bağlantı sağlayan IP telefonlar, günümüzde işletmelerin iletişim maliyetlerini düşüren en önemli araçlardan biri. Analog santrallerin aksine IP santraller, aboneler arası kablolama gereksinimini ortadan kaldırıyor ve kurulum maliyetini ciddi ölçüde düşürüyor. IP santrale dahil aboneler kendi aralarında ücretsiz konuşabildiği için ofis içi iletişimde IP telefonlar daha fazla tercih ediliyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, sitemizde IP telefonlar içinde en fazla ilgi gören Panasonic IP telefonlar hakkında faydalı bilgiler paylaşacağız.

Panasonic KX-HDV130 Masaüstü IP Telefon

Listemizin ilk sırasında, Panasonic KX-HDV130 masaüstü IP telefon var. Panasonic markasının IP telefonları içinde en fazla ilgi gören bu ürünlerde 2.3 inç ışıklı ekran, full-duplex hoparlör ve HD ses kalitesi var. 2 hatlı SIP hesabına ve 2 adet LAN bağlantı noktasına sahip bu ürünlerde ayrıca, telefon rehberi ve handsfree hoparlör özelliği mevcut. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Panasonic KX-HDV230 Masaüstü IP Telefon

Listemizin ilk sırasında, Panasonic KX-HDV230 masaüstü IP telefon var. Panasonic IP telefonlar içinde eğer daha gelişmiş bir modeli tercih ediyorsanız, bu ürünler iyi bir seçim olabilir. 2.3 inç ışıklı ekrana, 6 hatlı SIP hesabına, Gigabit Ethernet ve PoE özelliklerine sahip bu ürünlerde geniş bant ses ve akustik tam dupleks özellikleri mevcut. İsteğe bağlı HDV20 genişletme modülüyle 224 tuşa kadar genişletilebilme özelliği ayrıca dikkat çekici. Bu ürünlerde de telefon rehberi ve handsfree hoparlör özelliği var. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Panasonic KX-HDV330 Masaüstü IP Telefon

Listemizin üçüncü sırasında, Panasonic KX-HDV330 masaüstü IP telefon var. Panasonic IP telefonlar içinde bu ürünler çok daha gelişmiş özelliklere sahip. Bu ürünler 4.3 inç renkli TFT LCD dokunmatik ekran, entegre Bluetooth ve 12 hatlı SIP hesabıyla öne çıkmakta. Ayrıca Gigabit Ethernet ve PoE özellikleri ve 24 işlev tuşu var. İsteğe bağlı HDV20 genişletme modülüyle 224 tuşa kadar genişletilebilme imkanına sahip bu ürünlerde yüksek ses kalitesi ve geniş bant iletişim performansı mevcut. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Panasonic KX-HDV430 Masaüstü IP Telefon

Listemizin dördüncü sırasında, Panasonic KX-HDV430 masaüstü IP telefon var. Panasonic IP telefonlar içinde en gelişmiş özelliklere sahip bu ürünlerde 4.3 inç renkli TFT LCD dokunmatik ekrana ek olarak entegre video kamera mevcut. IP kamera bağlanabilme özelliği sayesinde ofisinizden dış ortam görüntülerini izleyebilir ve yönetebilirsiniz. 16 hatlı SIP hesabı, Gigabit Ethernet ve PoE özellikleri ile 40 adete kadar arttırılabilen esnek işlev tuşları ayrıca dikkat çekici. HD Sonic ses özelliğiyle maksimum ses kalitesi sunan bu ürünlerde BroadSoft entegrasyonu da dahil UC özellikleri desteği ve entegre Bluetooth bulunmakta. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden tüm Panasonic IP telefonları buradan inceleyebilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak içinse burayı tıklayabilirsiniz.

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun!

30 Ağustos 1922 tarihinde Dumlupınar’da Mustafa Kemal Paşa komutasında kahraman Türk ordusu, işgal kuvvetlerini “Ya istiklal, ya ölüm!” parolasıyla tarihin en büyük yenilgilerinden birine uğratmıştır. 1919 yılında Samsun’da başlayan milli kurtuluş mücadelemizi Türk milletinin kesin zaferiyle sonuçlandıran Başkomutanlık Meydan Muharebesi, Anadolu’nun ebediyen bir Türk yurdu olarak kalacağını tüm dünyaya ilan etmiştir. Bu şanlı zaferin 97. yıl dönümünü tüm Ofix.com ekibi olarak kutluyoruz.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir