Ofis Dostu Pensan Kalemleri

Kalem ve diğer ofis kırtasiye ürünleri ile sektörün öncü markalarından biri olan Pensan yazı, çizim ve işaretleme deneyimlerimize değer katıyor. Dünyaca ünlü Alman markası Pelikan‘la gerçekleştirdiği ortaklıkla sektördeki gücünü pekiştiren Pensan‘ın ürünleri, ofislerde en sık kullanılan kırtasiye ürünleri arasında. Kalem grubunda ürün yelpazesini tükenmez kalemler, jel kalemler, markörler, kurşun kalemler ve versatil kalemlerle geliştiren Pensan, ürünlerini dünya genelinde 60’tan fazla ülkede tüketiciyle buluşturuyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, ofislerin en çok sipariş verdiği Pensan kalemlerini kısaca tanıtacağız.

Pensan Triball Tükenmez Kalemler

Listemizin ilk sırasında, Pensan Triball tükenmez kalemler var. Pensan kalem çeşitleri içinde sitemizde en fazla tercih edilen bu ürünler 1.0 mm uç kalınlığına sahip ve mavi renkli. Üçgen gövdeli bu ürünlerin gövdesi plastikten üretilmekte. Ofislerde en sık kullanılan tükenmez kalemlerden biri olan bu ürünler kullanım konforu, sadelik ve yüksek performans özellikleriyle ön plana çıkıyor. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Pensan My Sign Jel Roller İmza Kalemleri

Listemizin ikinci sırasında, Pensan My Sign jel roller imza kalemleri var. 1.0 mm yaylı uca, yüksek kaliteli ve akışkan parlak mavi jel mürekkebe sahip plastik gövdeli bu ürünlerde grip teknolojisi kullanılmakta. Yüzeylerde dağılma yapmayan özel jelleri sayesinde yazılara ve imzalara dolma kalem gibi dolgun ve estetik bir görüntü kazandıran bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Pensan Ofis Tipi Keçeli Kalemler

Listemizin üçüncü sırasında, Pensan ofis tipi keçeli kalemler var. Paket içi miktarı 10 adet olan bu ürünler 2.0 mm uç kalınlığına sahip ve kırmızı renkli. Ürünlerin uç kalınlığı, yüzeylerde fazla baskı uygulamaya gerek kalmadan renkli işaretlemeler yapmaya imkan sağlıyor. Kağıdın yanı sıra karton ve ahşap yüzeylerde de mükemmel bir yazı, çizim ve işaretleme deneyimi sunan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Pensan Triball 8 Renk Tükenmez Kalemler

Listemizin dördüncü sırasında, Pensan Triball 8 renk tükenmez kalemler var. 1.0 mm uç kalınlığına sahip bu ürünler, yüzeylerde parlak ve canlı bir görüntü oluşturuyor. Ofiste incelediğiniz belge ve dokümanlar üzerinde farklı renkteki bu kalemleri kullanarak bilgi kategorileri oluşturabilir, aldığınız notları veya yapmanız gereken işleri önem sırasına koyabilirsiniz. İnce uçlu 8 renk tükenmez kalemden oluşan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Pensan Ofispen Tükenmez Kalemler

Listemizin beşinci sırasında, Pensan Ofispen tükenmez kalemler var. Paket içi miktarı 60 adet olan bu ürünler 1.0 mm uç kalınlığına ve ergonomik plastik gövdeye sahip. Masa üstünde veya dolap içinde saklamaya uygun kutusu sayesinde bu ürünleri rahatlıkla saklayabilirsiniz. Ofisinizde fazla miktarda tükenmez kalem kullanılıyorsa, bu ürünlerle tükenmez kalem ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Pensan kalemlerini buradan inceleyebilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir