Pınar meyve sularını hiç denediniz mi?

Ofiste enerjimiz düştüğünde veya mola anlarımızda genellikle çay ya da kahve tüketmeyi tercih ediyoruz, günlük su ihtiyacımızı bu ürünlerle karşılamaya çalışıyoruz. Fakat su kaybına yol açan bu ürünler, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu vitaminleri karşılayamıyor. Oysa meyve suları hem susuzluğumuzu gideriyor, hem de vücudumuza vitamin desteği sağlıyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Pınar meyve suları hakkında faydalı bilgiler paylaşacağız.

Pınar Meyve Suları

1973 yılında kurulan Pınar Süt peynir, yoğurt, tereyağı ve süt tozu üretimiyle sektöre giriş yaptı. Türkiye’nin ilk uzun ömürlü süt üretimini gerçekleştiren şirket, zaman içinde sektöre birçok yeniliği kazandırdı. Bunlar içinde ilk eritme peynir, kakaolu süt, dilimli kaşar ve kremli peynir en önemlileri olarak sıralanabilir. 1982 yılında Avrupa ve Ortadoğu’ya ihracata başlayan şirket, süt ve süt ürünlerinin kalitesini arttırmak için kurduğu Pınar Yem ile ülkemizde tarıma dayalı sanayi zincirinin gelişmesine büyük katkı sağladı. Pınar Süt sektörde ayrıca mayonez, salata sosu, krem şanti, ambalajlı içme suyu, bal ve reçel üretiminde çok önemli başarılara imza attı.

Meyve suyu üretimine ilk olarak 1986 yılında karadut suyu ve limonata üretimiyle başlayan şirket, ürünlerinde kullandığı ambalajı 1996 yılında yeniledi. 1998 yılında yüzde 100 saf meyve suyu üretimine başladı. 2009 yılında ferahlatıcı etkiye sahip meyve aromalı içecek türlerini arttırdı. 2012 yılında meyve suyu ürün grubunu daha da genişletti. 2014 yılında kadınlara özel meyve suyu Pınar Pink‘in lansmanını gerçekleştirdi. 2017 yılında Pınar meyve suları, tüketici beklentileri ve satış optimizasyonu doğrultusunda bir kez daha yenilendi ve çeşit sayısında azalmaya gidildi. 2’li meyve karışımlarıyla “Çılgın 2’li” konseptini geliştiren şirket, eğlenceli tasarımlara yer veren yeni ambalajları ve koruyucu, yapay tatlandırıcı veya renklendirici içermeyen yeni ürünleriyle meyve suları pazarında çok önemli bir yere sahip.

Pınar Meyve Suyu Akdeniz Kokteyli

Online ofis marketiniz Ofix.com‘un verilerine göre Pınar meyve suları içinde kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği ürünümüz Pınar meyve suyu Akdeniz kokteyli. 200 ml hacmindeki bu ürünlerin paket içi miktarı 27 adet. Akdeniz meyvelerinin lezzetini ofisinize taşıyacak bu ürünlerle gün içinde düşen enerjinizi yükseltebilir, içindeki vitaminler sayesinde kendinizi daha dinç hissedebilirsiniz. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Pınar Meyve Suyu Şeftali Aromalı

Listemizin ikinci sırasında, Pınar meyve suyu şeftali aromalı var. Aynı hacim ve miktardaki bu ürünler, özellikle de uykusuzluk sorunu olanların ilk sıralarda değerlendirebileceği meyve sularından biri. Ofiste gün içinde fazla sayıda çay veya kahve içiyor ve akşamları uyumakta güçlük çekiyorsanız, bu ürünler iyi bir alternatif olabilir. Sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Pınar Meyve Suyu Vişne Aromalı

Listemizin üçüncü sırasında, Pınar meyve suyu vişne aromalı var. İyi bir antioksidan kaynağı olan vişne ülkemizde genellikle reçel ya da meyve suyu olarak tüketilmekte. Yaşlanmaya karşı etkin bir koruma sağlayan, cildi güzelleştiren, bağışıklık sistemini destekleyen vişne suyunu tüketmek, göz sağlığı için de oldukça faydalı. Ofiste çalışırken göz yorgunluğu veya göz kuruluğu gibi şikayetler yaşıyorsanız, göz sağlığına iyi gelen A ve C vitamini açısından zengin bir içecek olan vişne suyu tüketiminizi arttırabilirsiniz. Diğer ürünlerle aynı hacim ve miktardaki bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Pınar Meyve Suyu Kayısı Aromalı

Listemizin dördüncü sırasında, Pınar meyve suyu kayısı aromalı var. Lif bakımından zengin bir meyve olan kayısı, bağırsak sağlığı açısından çok faydalı. Ofiste çalışırken çeşitli hazım sorunları çekiyor ve bağırsak problemleri yaşıyorsanız kayısı tüketebilir, kayısı bulamadığınız zamanlarda kayısı suyunu tercih edebilirsiniz. A, B, C ve P vitaminleri bakımından iyi bir kaynak olan kayısı suyu, başta kanser olmak üzere birçok hastalığa iyi gelmekte. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Pınar Meyve Suyu Portakal Aromalı

Listemizin beşinci sırasında, Pınar meyve suyu portakal aromalı var. C vitamini deposu olarak bilinen portakal, aynı zamanda B vitamini, potasyum ve kalsiyum bakımından da zengin bir meyve. Bağışıklık sistemini güçlendiren, kalp sağlığı için çok faydalı olan, öksürüğü azaltan, sindirimi destekleyen portakalı ofisinizde meyve olarak tüketemiyorsanız, meyve suyu olarak tüketebilirsiniz. Daha ilk yudumda enerjinizi yükseltecek bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Pınar ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir