Rulopak masaüstü peçete dispenserlerini hiç denediniz mi?

Gıda tüketimi yapılan ortamlarda peçete dispenserleri hijyenin sağlanması açısından kolay ve ekonomik çözümler sunmakta. Restoran, yemekhane ve kafe gibi ortamlarda temiz peçete ihtiyacını en güzel şekilde karşılayan peçete dispenserleri, içerisine yerleştirilen peçeteleri hijyen koşullarına uygun şekilde saklıyor ve peçete israfını önlüyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği peçete dispenserleri içinde üst sıralarda yer alan Rulopak masaüstü peçete dispenserleri hakkında faydalı bilgiler paylaşacağız.

Endüstriyel Hijyende Lider Marka Rulopak

Türkiye’nin ilk hijyenik klozet kapağı sistemi üreticisi ve endüstriyel hijyen sektörünün lider markası Rulopak‘ın sanayi geçmişi, 1980’li yıllara kadar uzanıyor. Kalıp imalatıyla sektöre giriş yapan Rulopak, 2000’li yılların başlarında kalıpçılıktan plastik ürünlere geçti ve hijyen sektörüne odaklandı. Rulopak kurucusu Nurettin Karaman, Avusturya’da gördüğü hijyenik tuvalet kapağı sisteminin Türkiye’de büyük ilgi yaratacağını düşündü ve Türkiye’nin ilk hijyenik klozet kapağı sistemini üretti.

Klozet kapaklarının ardından ürün yelpazesini sabunlar ve dispenserler ile genişleten Rulopak, 2000’li yıllardan itibaren toplu kullanım alanlarında hijyen konusunda güçlü bir farkındalık yarattı. “Tuvalet medeniyettir!” sözünü motto edinen şirket, hijyen grubunda havayla teması tümüyle kesmeye dönük ürünler geliştirmeye öncelik verdi. Bu durum, Rulopak‘ın sektörde farklılaşmasını ve öne çıkmasını sağladı. Modern üretim tesislerinde kullanılan nanoteknoloji, Rulopak‘ı endüstriyel hijyende lider marka haline getiren unsurlar içinde en önemlilerinden biriydi. Ürünlerini yalnızca yerli pazarlarda değil, aynı zamanda yurt dışı pazarlarda da kullanıcıların beğenisine sunan şirket, bugün itibariyle 72 ülkeye ihracat yapmakta.

Rulopak Modern Masaüstü C Katlama Peçete Dispenseri R-1330

Ofix.com kullanıcılarının en çok sipariş verdiği peçete dispenserleri listemizin ilk sırasında Rulopak modern masaüstü C katlama peçete dispenseri R-1330 var. Restoran, yemekhane ve benzeri ortamlarda temiz peçete ihtiyacına hijyenik çözümler sunan bu ürünler, yüksek kalitede ABS malzemeden üretilmekte. 250 yaprak kapasitesine sahip bu ürünleri tek elle kolayca kullanabilir, yemek yediğiniz ortamlarda peçete israfını önleyebilirsiniz. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Rulopak Masaüstü Peçete Dispenseri R-1331

Temiz peçeteye ulaşım konusunda hijyenik çözümler sunan Rulopak masaüstü peçete dispenserleri içinde kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği ikinci ürün, Rulopak masaüstü peçete dispenseri R-1331. Bu ürünler de aynı malzemeden üretilmekte ve aynı kapasiteye sahip. Yemek yemek için gittiğiniz birçok ortamda görebileceğiniz bu ürünler, aynı zamanda ofis mutfakları için de oldukça kullanışlı. Peçete kullanmayı basitleştiren bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Rulopak Modern Mini Masaüstü Peçete Dispenseri R-1332

Listemizin üçüncü sırasında, Rulopak modern mini masaüstü peçete dispenseri R-1332 var. Diğerleriyle aynı malzemeden üretilen ve aynı kapasiteye sahip bu ürünler sayesinde peçetelerinizi tek tek kullanabilir, sarf malzemesi tüketiminizde tasarruf sağlayabilirsiniz. Ev dışı ortamlarda peçete kullanımını kolaylaştıran bu ürünler de diğerleri gibi, peçetelerin kirlenme ve dağılma riskini ortadan kaldırmakta. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Rulopak ürünlerini buradan inceleyebilir, kurumsal müşterilerimize sunduğunuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir