Samsung Flip ile henüz tanışmadınız mı?

İçinde yaşadığımız teknoloji çağı, hayatımızı kolaylaştıran pek çok fırsat sunuyor. İş hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan toplantılarda kullandığımız yazı tahtaları akıllandıkça, sunum yapmak hem daha kolay, hem de daha keyifli hale geliyor. Online ofis marketiniz Ofix.com‘da satışına yeni başladığımız Samsung Flip 55 inç WMH akıllı panolar interaktif UHD ekranı, geniş ve çoklu bağlantı özelliği, kullanıcı dostu menüsü ve diğer özellikleriyle sunumlara yepyeni perspektifler kazandırıyor. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Samsung Flip 55 inç WMH akıllı panolar hakkında faydalı bilgiler paylaşacağız.

Samsung Flip 55 İnç WMH Akıllı Panolar

İş hayatımız içinde kolayca kullanabileceğimiz bu ürünler, yenilikçi tasarımı ve teknik özellikleriyle sunumlarımızı daha kolay ve keyifli hale getiriyor efendim. İnteraktif UHD ekranı, geniş ve çoklu bağlantı özelliği, kullanıcı dostu menüsü ve güçlendirilmiş güvenlik sistemiyle bu ürünler, yeni nesil akıllı panoların standartlarını yükseltiyor. Toplantı ve sunumlarda karşılaşılan pek çok soruna dijital çözümler sunan bu ürünler, ofiste dijital dönüşüm konusunda geleceğin ofisleri hakkında pek çok ipucu veriyor. Güçlü ve esnek teknolojilerle iş hayatımızın nasıl kolaylaşabileceğini gösteriyor.

İnteraktif UHD Ekran

Samsung Flip 55 inç WMH akıllı panolardaki interaktif UHD ekran, sunumunuzun verimliliğini ve başarısını arttırıyor. 3840 x 2160 piksel çözünürlüğe sahip ekranın boyutu 55 inç, formatı ise 4K. UHD resim kalitesi, kullanmak istediğiniz görselleri yüksek bir çözünürlükle ekrana yansıtıyor. Ekran üzerinde hem siz, hem de toplantıya katılanlar fikirlerini özgürce ifade edebilirler. Kolaylıkla kaydırılabilen ekran üzerinde 20’ye kadar bölünmüş dijital sayfa aynı anda görüntülenebiliyor.

Arkadan aydınlatmalı düz panel ekranı üzerinde dokunarak iletişim kurmayı sağlayan Inglass teknolojisi sayesinde Samsung Flip 55 inç WMH akıllı panolar gerçek zamanlı ve yüksek hızlı geri bildirim yapmayı olanaklı kılıyor. Tepki süresi yalnızca 8 ms. Panodaki yerleşik sensörler, kullanıcılar ekrana yaklaştığında veya ekranı döndürdüğünde ya da bir kalem aldığında ekranı etkinleştirerek kullanıma hazır hale getiriyor.

Geniş ve Çoklu Bağlantı Özelliği

Geniş bağlantı özelliği, her türlü dosya ve içeriği yüksek görüntü kalitesiyle ekrana yansıtmaya imkan sağlıyor. Bu sayede sunuma dijital olarak katılma fırsatı bulan dinleyiciler, ekran üzerinde yazı yazabiliyor ve çizim yapabiliyor. Tizen 3.0 işletim sistemiyle desteklenen bu ürünler, toplantı içeriğini saklamak için de kapsamlı ve merkezi bir alana sahip. Böylelikle içeriklerin kaybolması önleniyor.

Çoklu bağlantı özelliği ise senkronize edilmiş ve kullanıcı dostu bir çalışma deneyimi sunmakta. Not almak ve paylaşım yapmak için kendi cihazlarınızı panoyla uyumlu hale getirerek interaktif içerik paylaşımı sağlayabiliyorsunuz. Kişisel cihazlarınızı kesintisiz şekilde bağlamak için HDMI bağlantı noktasını kullanabilirsiniz. Samsung Flip 55 inç WMH akıllı panolar üzerinde ayrıca Wi-Fi, LAN ve RS232 bağlantı özellikleri var ve 2 adet USB girişi mevcut. 

Kullanıcı Dostu Menü ve Güvenlik Sistemi

Kullanıcı dostu menüsü, panoyu kullanmayı ve kontrollere erişmeyi kolaylaştırıyor, interaktif paylaşımları basitleştiriyor. İçerik sayfalarının önizlemesi sunulduğu için ekranda anlık değişiklikler yapmak mümkün. Samsung Flip 55 inç WMH akıllı panolar üzerinde her kullanıcı, ekranı kilitlemek ve içeriklerin görüntülenmesini engellemek için bir parola oluşturabiliyor.

Samsung Flip 55 inç WMH akıllı panolar ne gibi fırsatlar sunuyor?

Bu ürünler sunumunuzun kalitesini ve başarı düzeyini oldukça yükseltiyor efendim. Görüş, düşünce ve önerilerinizin yaratıcı ve interaktif bir şekilde ifade edilmesini sağlayan bu ürünler, ekip içinde bilgi alışverişini kolaylaştırıyor, uyum ve işbirliğini güçlendiriyor. Yazı yazmayı, vurgu yapmayı, şekil çizmeyi kolay ve keyifli hale getiren bu ürünleri aynı anda 4 kişi kullanabiliyor. Samsung Flip 55 inç WMH akıllı panolar üzerinde her kullanıcı, kendi yazı stili ve puntosunu belirleyebiliyor, parmaklarını veya istedikleri nesneleri rahatlıkla kullanılabiliyor. Özel bir dokunmatik kalem kullanmak gerekmiyor.

Toplantı ve sunum sırasında kağıt kullanımını gereksiz hale getiren bu panolar, notların dijital paylaşımını sağlıyor. Bu sayede, el yazısıyla tutulmuş notları fotokopi ile çoğaltıp dağıtma zahmetinden kurtarıyor. Notlarınızı isterseniz panonun dijital belleğinde saklayabilir, dilediğiniz zaman mobil ve dijital kanallar üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu panolar ayrıca, çok yönlü pivot mod ile tekerlekli ve ergonomik ayağa sahip. Bu özellikleri sayesinde istediğiniz yeri bir toplantı odasına dönüştürebilir, dijital teknolojiden yararlanarak sunumlarınızı rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden Samsung Flip 55 inç WMH akıllı panolar için siparişlerinizi buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir