Ofis Dostu Şerit Düzelticiler

Yazıcı ve daktilo çıktıları, her türlü basılı evrak, tükenmez kalem veya dolma kalemle yazılmış her türlü belge üzerinde düzeltme yapmayı sağlayan şerit düzelticiler, ofislerde en sık kullanılan kırtasiye sarf malzemelerinden biridir. Şerit tipi veya kalem tipi şerit düzelticilerle ofislerde her türlü belge veya evrak üzerinde düzeltme yapmak mümkün. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Ofix kullanıcılarının son 1 yıl içinde en çok sipariş verdiği şerit düzelticileri kısaca tanıtacağız.

Tipp-Ex Mini Pocket Mouse 0512122 Daksil Şerit Düzeltici 5 mm x 6 m

Listemizin ilk sırasında, Tipp-Ex Mini Pocket Mouse 0512122 daksil şerit düzeltici 5 mm x 6 m var. Alman markası Tipp-Ex, 60 yıldan beri yazı araç ve gereçleri alanında Avrupa ve dünya genelinde en önemli markalardan biri konumunda. Tipp-Ex daksil ve şerit düzelticilerde kullanılan özel bileşik, belge ve evraklar üzerinde yüksek kapatıcılık özelliği sayesinde hataları düzeltmeyi kolaylaştırıyor. Tükenmez kalemlerin yanı sıra pilot kalemlerle yazılan yazılar için de kusursuz sonuçlar veren bu ürünler, eğitim ve iş hayatında en sık kullanılan şerit düzelticilerden biri. İyi bir şerit düzeltici arıyorsanız, bu ürünleri ilk sırada değerlendirebilirsiniz.

Noki Twingo B663A Daksil Şerit Düzeltici 5 mm x 8 m

Listemizin ikinci sırasında, Noki Twingo B663A daksil şerit düzeltici 5 mm x 8 m var. Sektörde 20 yıldan uzun bir deneyime sahip olan Noki markasının en fazla talep gören ürünlerinden biri olan bu ürünler, Noki‘nin Adapazarı tesislerinde üretilmekte. Polipropilen bazlı ve doğa dostu ürünleriyle ofislerde kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayan Noki, şerit düzelticiler için kullandığı yüksek teknoloji sayesinde kapatıcılık özelliği yüksek ürünleri kullanıcılara sunmakta. Ürünlerin kapatıcılık özelliğinin yanı sıra hızlı kuruması ve yüzeyde kalıntı ya da tortu bırakmaması da önemli bir tercih nedeni. 

Tipp-Ex Easy Correct 8290352 Daksil Şerit Düzeltici 4.2 mm x 12 m

Listemizin üçüncü sırasında, Tipp-Ex Easy Correct 8290352 daksil şerit düzeltici 4.2 mm x 12 m var. Belge ve evraklar üzerinde hızlı, temiz ve hassas bir düzeltme işlemi sağlayan bu ürünler yüzeylere kolayca uygulanmakta. Kaliteli yapısı sayesinde kağıt üzerinde herhangi bir deformasyon oluşturmayan bu ürünler, düzeltme yaparken yeniden yazım sırasında herhangi bir güçlük çıkarmamakta. Ergonomik tutuş özelliğine sahip bu ürünleri ofiste çekmecenizde kolayca saklayabilirsiniz. 

MAS 459 Maxi Daksil Şerit Düzeltici 5 mm x 16 m

Listemizin dördüncü sırasında, MAS 459 Maxi daksil şerit düzeltici 5 mm x 16 m var. Sektörde 40 yıldan uzun bir deneyime sahip MAS markası, ofis kırtasiye pazarının en önemli oyuncularından biri konumunda. 40’tan fazla ülkeye ofis kırtasiye ürünleri ihraç eden markanın geniş ürün çeşitliliği, ofis çalışanlarının pek çok sarf malzemesi ihtiyacına etkin çözümler sunmakta.

Tipp-Ex Micro Tape Twist 0513952 Daksil Şerit Düzeltici 5 mm x 8 m

Listemizin beşinci sırasında, Tipp-Ex Micro Tape Twist 0513952 daksil şerit düzeltici 5 mm x 8 m var. Kuruma süresi gerektirmeyen bu ürünlerin ergonomik tutuş özellikleri, uygulama sırasında yüzeyde kolayca hareket etmesini sağlamakta. Kalem formuna benzeyen özel yapısı sayesinde düzeltme işlerini kolaylaştıran bu şerit düzelticiler de hızlı, temiz ve hassas düzeltmeler için uygun özellikte. 

Bigpoint BP601 Daksil Şerit Düzeltici 5 mm x 8 m

Listemizin altıncı sırasında, Bigpoint BP601 daksil şerit düzeltici 5 mm x 8 m var. Yatay ucu sayesinde kolay kullanım imkanı sağlayan bu ürünler, sektörde 40 yıla yakın bir deneyimi olan Bigpoint kalitesine sahip. 1983 yılında Hatay’da kitap, kırtasiye ve oyuncak kategorilerinde toptan satış yapmak üzere bir aile şirketi olarak kurulan şirket, 2011 yılından bu yana yurt dışı pazarlarda ülkemizi başarıyla temsil etmekte. Özel formülü sayesinde sararma yapmayan ve uzun raf ömrüne sahip bu şerit düzelticiler her türlü kağıtta rahatlıkla kullanılmakta. 

Noki Twingo B620 Daksil Şerit Düzeltici 4.2 mm x 16 m

Listemizin yedinci sırasında, Noki Twingo B620 daksil şerit düzeltici 4.2 mm x 16 m var. Ofiste çalışırken şerit düzelticilere sıkça gereksinim duyuyorsanız, 16 m uzunluğundaki bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Farklı kağıt türleri üzerinde kolayca uygulanabilecek bu ürünler de yine, faks kağıdı dahil her türlü yüzeyde kusursuz sonuçlar vermekte. 

Online ofis marketiniz Ofix’te satışı devam eden diğer şerit düzelticileri daksil ve şerit düzelticiler kategorisinde inceleyebilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için OfixPlus üyesi olabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir