Sevgililer Günü İçin Alınabilecek En Güzel 10 Ofis Hediyesi

Belki birçok insana gereksiz gibi görünüyor ama, özel günler insanların birbirlerine güzel duygu ve düşüncelerini ifade etmelerine vesile oluyor. Hediye alıp vermeyi çok seven bir toplum olduğumuz için, özel günlerde nasıl bir hediye vereceğimizi günler öncesinden düşünmeye başlıyoruz. Aslında, iyi niyetle alınan tüm hediyeler güzeldir. Fakat, belli bir ihtiyacı karşılayan hediyeler daha kalıcı izler bırakıyor. Sevgiliniz eğer günün büyük bir bölümünü ofiste geçiriyorsa, belli bir ihtiyacını karşılayan bir ofis hediyesi aldığınızda çok hoşuna gidecek ve her kullandığında sizi hatırlayacaktır. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Sevgililer Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri konusunda bazı önerilerde bulunacağız.

Teknolojik Ürünler

Teknolojik ürünler hem günlük hayatımızı, hem de iş hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırarak gereksiz zaman ve emek kaybının önüne geçmekte. Ofis işleriyle uğraşanların kullandığı teknolojik ürünler, yaptıkları işin kalitesini doğrudan etkiliyor. Gelişmiş özelliklere sahip teknolojik ürünler, doğru kullanıldığı zaman yaratıcılık yeteneğini geliştirir, yapılan işlere hakimiyet düzeyini arttırır. Aynı zamanda da yeni birtakım iletişim kanalları sunan bu ürünler, iş planlamasından zaman yönetimine kadar pek çok alanda iş ve yaşam kalitemizi yükseltmekte. Bu bağlamda örneğin, Logitech MK 220 Q klavye mouse seti Sevgililer Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri arasında iyi bir seçim olabilir.

Veri Depolama Ürünleri

İçinde yaşadığımız teknoloji çağının bir gereği olan veri depolama ürünleri, ihtiyaç duyduğumuz dosya veya programlara kolay ve güvenilir erişim olanağı sunuyor. Sevgiliniz eğer bulut teknolojisine fazla güvenmiyor ve veri depolama ürünlerini kullanmayı tercih ediyorsa, bu ürünleri de Sevgililer Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri arasında değerlendirebilirsiniz. Harici bir güç kaynağı veya pile ihtiyaç duymadan kullanılabilecek bu ürünler, dijital verileri hem saklamak, hem de taşımak için pratik çözümler sunmakta. Örneğin, Seagate taşınabilir hard disk güzel bir ofis hediyesi olabilir. USB 3.0 bağlantı özelliğine sahip bu ürünlerin kapasitesi 1 TB.

Elektrikli Mutfak ve Ofis Aletleri

Elektrikli mutfak ve ofis aletleri de teknolojik ürünler gibi gereksiz zaman ve emek kaybını önleyen ve ofis çalışanlarına hız kazandıran ürünler arasında. Bu bağlamda ilk akla gelen ürünler genellikle su ısıtıcıları oluyor. Ayrıca çay kahve makineleri, tost makineleri, su sebilleri ve elektrikli süpürgeler de bu bağlamda düşünülebilir aslında. Örneğin, Arçelik Telve Türk kahvesi makinesi Sevgililer Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde değerlendirilebilir. Su tankı kapasitesi 1 litre olan gümüş renkli bu ürünlerin fincan kapasitesi 4 adet. 

Ergonomi Destek Ürünleri

Gün boyunca masa başı işler yapan ve çok az hareket eden ofis çalışanları sırt, bacak, kol ve eklem bölgelerinde çeşitli ağrılarla karşılaşmakta. Bu ağrıları önlemede ideal çözümler sunan ergonomi destek ürünleri de Sevgililer Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri arasında değerlendirilebilir. Örneğin, Tenex Ergorest ayak desteği güzel bir ofis hediyesi olabilir. Çift yüzeyli ergonomik tasarımıyla postürü destekleyen bu ürünler 34 x 45 x (5-18) cm ölçüsünde. Hareketli yüzeyi sürekli salınım imkanı sağlayarak kan dolaşımını hızlandırmakta, masaj yüzeyi sayesinde ayak ve bacaklara rahatlık vermekte. 

Kulaklıklar

Çalışırken müzik dinlemek, birçok insan için dikkati ve yapılan iş üzerinde yoğunlaşmayı arttıran bir şey. Sevgiliniz eğer ofiste çalışırken müzik dinlemeyi seviyorsa, kulaklıklar Sevgililer Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyelerinden biri olabilir. Örneğin, Ttec SoundBeat Sport kablosuz bluetooth kulaklık bu bağlamda değerlendirilebilir. Kulağa oturan özel tasarımı ve tere karşı dayanıklı oluşu, bu ürünlerle müzik dinlemenin keyfini arttırıyor. Akıllı telefonlarla uyumlu özellikteki bu ürünlerin konuşma süresi 6, bekleme süresi 160 saati bulmakta.

Oda Kokuları ve Hava Temizleyiciler

Ofis ortamında hava hızla kirlenir ve çabuk ağırlaşır. Ortamda ferahlık hissini yükselten ve hem motivasyon, hem de iş verimine olumlu katkılar yapan oda kokuları ve hava temizleyiciler de yine güzel bir ofis hediyesi olarak değerlendirilebilir. Örneğin, Glade otomatik koku makinesi ve oda kokusu güzel bir seçim olabilir. 269 ml hacminde ve birçok farklı cihazla uyumlu bu oda kokuları, 60 güne kadar etkisini koruyor.

Fanlı Isıtıcılar

Kış aylarının gelişiyle birlikte ofislerde ısınma ihtiyaçlarını karşılamak zor olabilmekte. Büyük ve geniş ofislerde ısıtma sistemleri bazen beklentileri karşılayamıyor. Bu gibi durumlarda fanlı ısıtıcılar, ihtiyaçlara kolay ve ekonomik çözümler sunmakta. Fanlı ısıtıcılarda örneğin Kumtel fanlı ısıtıcı Sevgililer Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde değerlendirilebilir. 2000 Watt güce sahip bu ürünler, termostatlı ve 3 farklı hız seçeneğine sahip. 2 yıl garantili bu ürünleri hem sıcak, hem de soğuk fanla ısınmak veya serinlemek için kullanabilirsiniz. Bu ürünleri isterseniz duvara monte ederek de kullanabilirsiniz.

Masaüstü Organizerler

Masaüstü organizerler ofis masalarında düzen sağlamak konusunda pratik çözümler sunuyor. Gün içinde en sık kullandığımız ofis araç ve gereçlerini masamız üzerinde görüntü kirliliği yaratmadan saklamamızı ve kullanıma hazır halde bulundurmamızı sağlayan bu ürünleri set halinde almayı tercih edebilirsiniz. Set halinde alınan bu ürünler, ofis masası üzerinde renk uyumsuzluğu oluşmasını engeller. Örneğin, Mimaks 12 parça ofis seti Sevgililer Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri bağlamında değerlendirilebilir. Set içeriğinde birer adet zımba makinesi, delgeç, tel sökücü, bant kesici, selefon bant, perfore kalemlik, çöp kovası, maket bıçağı, roller kalem ve birer kutu toplu iğne, nikel ataş ve zımba teli var. 

Dekorasyon Ürünleri

Günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofisimiz hem iş, hem de yaşam alanımız. Dekorasyon ürünleri, ofis ortamına renk katıyor, ofiste geçirdiğimiz süreyi daha kaliteli hale getiriyor. Bu ürünleri yalnızca güzel oldukları için değil, aynı zamanda işlevsel özellikleri nedeniyle de tercih edebiliyoruz. Örneğin, Nyn DU-001 dilsiz uşak da yine Sevgililer Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri arasında değerlendirilebilir. Ceviz renginde ve ahşaptan üretilen bu ürünlerde büyük askı 110 x 45 x 33.5 cm, küçük askı 70 x 45 x 33.5 cm ölçüsünde. 

Para Sayma ve Kontrol Makineleri

Baskı teknolojileri geliştikçe sahte paraları ayırt etmek zorlaşıyor. Paralar üzerindeki güvenlik önlemleri ne kadar yeterli olursa olsun, çıplak gözle bakıldığında bazen sahte paralar ile gerçek paralar ayırt edilemeyebiliyor. Sevgiliniz eğer sıcak para dolaşımının yapıldığı bir işte çalışıyorsa, para sayma ve kontrol makinelerini Sevgililer Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde değerlendirebilirsiniz. Örneğin, HTM New Classic para sayma makinesi güzel bir ofis hediyesi olabilir. 10 kademe dijital yoğunluk ayarına sahip bu ürünler sahte TL, EURO ve USD’leri yüzde 100 oranında yakalamakta. 

Sevgililer Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri Ofix.com’da!

Online ofis marketiniz Ofix.com, her türlü ofis ihtiyacını uygun fiyat avantajlarıyla karşılama fırsatı sunuyor. Sitemizde birbirinden güzel teknolojik ürünler, veri depolama ürünleri, elektrikli mutfak ve ofis aletleri, ergonomi destek ürünleri, kulaklıklar, oda kokuları ve hava temizleyiciler, fanlı ısıtıcılar, masaüstü organizerler, dekorasyon ürünleri, para sayma ve kontrol makinelerini güzel bir Sevgililer Günü hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz.

Tüm okurlarımızın Sevgililer Günü‘nü en içten dileklerimizle şimdiden kutluyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir