Temizliğin Sır’ları

1978 yılında kurulan Seba Kimya, temizlik ve hijyen sektöründe yarattığı markalarla kullanıcılara temizlik ve hijyen alanında kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyor. Seba Kimya‘nın markaları arasında özellikle Sır ve Elenor markaları hem ev, hem de ofis temizliğinde büyük ilgi görüyor. 1997 yılında market ürünleri grubunda yarattığı Sır markası ve daha çok kozmetik grubu ürünlerinden oluşan Elenor markası, bugüne kadar milyonlarca kullanıcının temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını karşıladı. Küçük ambalajlı ürün grubunda Sır ve Elenor‘un ürün çeşitliliği artarken, temizlik ve hijyen alanında kullanıcılara sunulan kaliteli ve ekonomik ürün seçenekleri de artıyor. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, online ofis marketiniz Ofix.com‘un verilerine göre kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği Seba Kimya ürünlerinden 5 tanesini kısaca tanıtacağız. 

Elenor Sıvı Sabun Narlı ve Böğürtlenli – 400 ml

Seba Kimya‘nın daha çok kozmetik grubu ürünlerinden oluşan Elenor markası, sıvı sabun ile oda ve çamaşır kokusu çeşitleriyle geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Elenor marka sıvı sabun çeşitlerini endüstriyel alanlarda sıkça görebilirsiniz. Hijyen açısından en önemli ürünlerden biri olan el sabunları, toplu yaşam ve çalışma alanlarında büyük bir öneme sahip. Bu gibi ortamlarda katı sabunlar, hijyeni sağlamada yetersiz kalabilmekte. Günümüzde artık toplu yaşam ve çalışma alanlarında bulunan tuvaletlerde katı sabun kullanımı tercih edilmiyor. Katı sabunları bu gibi ortamlarda kuru tutmanın zor olması nedeniyle sıvı sabun kullanımı daha fazla tercih ediliyor. Katı sabunların üzerindeki nem bile mikroorganizmaların kolayca yayılmasına neden olabiliyor. Sıvı sabunlar ise enfeksiyonların yayılmasını önlemede daha başarılı çözümler sunuyor. Günümüzde sıvı sabun yapımı popüler bir iş alanı haline gelmişken sıvı sabun pompası üretimi de hızla artıyor. Sıvı sabun fiyatları da piyasa ortalamasına göre makul düzeyde seyrediyor. 

Elenor sıvı sabun narlı ve böğürtlenli – 400 ml ürünümüz, Elenor marka sıvı sabunlar içinde kullanıcılarımızın en fazla tercih ettiği ürünlerimizden biri. Etkin kremli formülü sayesinde cildi kurutmayan bu ürünler, cilt üzerinde derinlemesine temizlik sağlıyor. Aynı zamanda da cildin nem dengesini koruyor. El yıkama sırasında kullanılan suyun içeriğindeki bileşenler, hatta bazen suyun sıcaklığı bile cildin nem dengesine zarar verebilir. Özellikle sıcak yaz günlerinde vücudun su kaybı arttığı için cildin nem dengesini koruması zorlaşır. Ellerinizi gün içinde sıkça yıkıyorsanız, kullandığınız sıvı sabun formülü önem taşır. Kullandığınız sıvı sabun çeşidinin nem dengesi konusunda etkin çözüm içerdiğinden emin olmalısınız. Aksi durumda ellerinizde cilt çatlakları oluşabilir. Ve bu durum, ellerinizi enfeksiyonlara karşı korunmasız hale getirebilir. Elenor sıvı sabun narlı ve böğürtlenli – 400 ml ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Sır Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Limon Çiçeği – 750 ml

Toplu yaşam ve çalışma alanlarında bulaşık yıkamak için genellikle bulaşık makineleri tercih ediliyor. Fakat bazı durumlarda elde yıkama yapmak gerekebiliyor. Evde veya ofiste elde bulaşık yıkamak durumunda kaldığınızda, kaliteli ve ekonomik ürünleri tercih ederek bu işi sorunsuz şekilde ve en uygun maliyetle halledebilirsiniz. Bulaşıklarda biriken yağ ve kireç artıklarını elde yıkama yaparken temizlemek zor gelebilir. Eğer kaliteli bir ürün kullanırsanız, bulaşıkları suda bekletmeye gerek kalmadan temizliği tamamlayabilirsiniz. Güçlü formüle sahip bulaşık deterjanları söz konusu olduğunda, ürünlerin az miktarda uygulanması bile etkili sonuçlar sağlar. Ki bunun anlamı hem maliyet kontrolüdür, hem de tasarruf. Kalitesiz ürünler ise temizlik ve hijyen konusunda istenilen sonuçları vermez. Aynı zamanda da daha fazla ürün kullanımına yol açar. Bu da maliyeti arttırır ve tasarrufu zorlaştırır. Sır bulaşık deterjanı çeşitleri hem kalite, hem de fiyat konusunda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilir. 

Sır elde yıkama bulaşık deterjanı limon çiçeği – 750 ml ürünümüz, bulaşık deterjanları grubunda Sır markasının en çok talep gören ürünlerinden biri. Bulaşıklarda biriken yağ ve kireç artıklarının temizlenmesi için ideal çözümler sunan bu ürünler, bulaşık yıkamada temizlik ve hijyen kalitesini yükseltiyor. İyi bir elde yıkama bulaşık deterjanı arıyorsanız bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Elde bulaşık yıkamanız gerektiğinde zor lekeleri bu ürünler sayesinde kolayca çıkarabilirsiniz. Az kullanımda bile etkin sonuçlar veren bu ürünler, aynı zamanda da su tasarrufuna yardımcı oluyor. Kolayca durulandığı için fazla su kullanımını önlüyor. Ürünlerin etki gücünün yüksek olması, sıcak suda bulaşık yıkama zahmetinden de kurtulmanızı sağlıyor. Bulaşıklarınızı dilerseniz bu ürünler sayesinde normal sıcaklıkta yıkayabilirsiniz. Elde yıkama bulaşık deterjanı fiyatları arasında bu ürünlerin fiyatı piyasa ortalamasına göre makul düzeyde. Sır elde yıkama bulaşık deterjanı limon çiçeği – 750 ml ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Sır Asprins Çok Amaçlı Temizleyici Sprey – 750 ml

Çok amaçlı temizleyici sprey çeşitleri evlerde ve ofislerde genel yüzey temizliğinde en sık tercih edilen ürünlerden biri konumunda. Özel formülleri sayesinde bu ürünler, farklı yüzeyler üzerinde temizlik ve hijyen konusunda başarılı sonuçlar veriyor. İster banyo ve mutfak temizliği olsun, ister seramik ve porselen yüzeyler ya da emaye ve plastik yüzeyler, bu ürünlerle yüzey temizliğinizi etkin şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin özel formüllerinin yanı sıra sprey şeklinde uygulanması da kullanım kolaylığını arttırıcı etkiye sahip. Temizlik ve hijyenini sağlamak istediğiniz yüzeye doğrudan yapacağınız basit bir püskürtme işlemi, uygulamadan istediğiniz sonucu almanızı sağlayabilir. Evde veya ofiste yüzeylere parlak ve canlı bir görünüm kazandırmak için çok amaçlı sprey çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin aynı zamanda çamaşırlar ve elyaf dokular üzerinde etkili olmaları da önemli bir tercih nedendir. Koltuk, halı ve perde temizliğinde de bu ürünler tercih edilebilir. 

Sır Asprins çok amaçlı temizleyici sprey – 750 ml ürünümüz, çok amaçlı temizleyici sprey grubunda Sır markasının en fazla ilgi gören ürünlerinden biri. Bu ürünleri ister mutfak ve banyoda, isterseniz çamaşır ve halı gibi elyaf dokular üzerinde kolayca kullanabilirsiniz. Özel formülü sayesinde yüzeylerde tahrip edici ve renk sökücü etki göstermeyen bu ürünler, kir ve yağ sökme konusunda oldukça başarılı. Ürünlerin solvent içermemesi ve su bazlı olması da önemli bir avantaj. Bu özellikleri sayesinde yüzeylerde herhangi bir kayba yol açmıyor. Solvent içeren ürünlerin özellikle parlak yüzeylerde ve elyaf dokularda bazı kayıplara yol açtığı bilinmekte. Evde veya ofiste emaye, seramik, porselen, plastik ve benzeri yüzeylerde temizlik ve hijyeni sağlamak için solvent içermeyen bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Sır Asprins nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, ürünlerin üzerindeki kullanım talimatlarını okuyabilirsiniz. Sır Asprins çok amaçlı temizleyici sprey – 750 ml ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Sır Ahşap Yüzey Temizleyici – 1 L

Ahşap yüzeylerin temizliği için özel olarak geliştirilen ahşap yüzey temizleyiciler, genel yüzey temizleyicilere oranla ahşap yüzeylerde daha başarılı olabiliyor. Evde veya ofiste ahşap bir yüzey üzerinde güç bir kir, is veya leke oluşmuşsa, genel yüzey temizleyicileri yerine ahşap yüzey temizleyicileri doğru bir seçim olabilir. Bu ürünlerin formülü diğerlerine oranla daha etkili olduğu gibi, yüzeylere zarar verme ihtimali de çok düşüktür. Yumuşak formülü sayesinde bu ürünler, ahşap yüzeylerde renk kaybı yaratmadan zorlu kir, is ve lekelerin temizlenmesini sağlar. Ahşap yüzeylerin temizliğini sağlarken parlak görünümlerini korumak önemlidir. Kullanılan temizleyiciler ahşap yüzeylerde parlaklığın kaybolmasına neden olmamalı. Parlaklığını kaybeden ahşap yüzeyler için ahşap parlatıcı kullanmak gerekebilir. İyi bir ahşap yüzey temizleyici kullanıldığında ise ayrıca bir parlatıcıya gerek kalmadan yüzey temizliği sağlanabilir. 

Sır ahşap yüzey temizleyici – 1 l ürünümüz, temizlik sırasında ahşap yüzeylere zarar vermediği gibi, ahşabın doğal parlaklığını korumasına da katkı sağlıyor. Bu ürünler sayesinde parke, kapı ve dolap gibi tüm ahşap yüzeyleri rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Ayrıca mutfak dolapları, ahşap merdivenler ve silinebilir tüm ahşap yüzeyler için de Sır ahşap temizleyici ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Bu yüzeylerin doğal parlaklığını kaybetmeden temiz ve canlı görünmesi için bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Sır ahşap temizleyicileri için ürünlerin aynı zamanda parfümü de önemli bir tercih nedeni. Temizlik sırasında etrafa yayılan koku, ahşabın tüm sıcaklığını hissetmenizi sağlıyor. Aynı zamanda da temizlikten aldığınız keyfi arttırıyor. Sabun bazlı bu ürünleri ahşap yüzeylere kolayca uygulayabilir, zahmetsizce temizlik sağlayabilirsiniz. Sır ahşap yüzey temizleyici – 1 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Elenor Air Fresh Oda Kokusu 500 ml – Klasik

Toplu yaşam ve çalışma alanlarında karşılaşılan sorunlardan biri de ortamda oluşan kötü kokulardır. Bu kokuların kumaş, perde, halı gibi yüzeylere sinmesi durumunda havalandırma sistemleriyle kötü kokulardan kurtulmak mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlarda, koku yayan unsurların yüzeylerde etkisiz hale getirilmesi gerekir. Sprey şeklinde yüzeylere uygulanan oda kokuları, bu yönüyle daha kalıcı başarılar sağlar. Evde veya ofiste kötü kokulardan şikayet ediyorsanız, iyi bir oda kokusu spreyiyle güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ortamda biriken kötü kokular motivasyon ve verimliliğinizi düşüreceği gibi, aynı zamanda da sağlık riskleri yaratabilir. Koku duyusunu olumsuz etkileyen kötü kokular, beynin koku almadan sorumlu merkezi üzerinde zararlı etkiler gösterebiliyor. Yaşam ve çalışma alanınız ne kadar güzel bir kokuya sahipse, bilişsel fonksiyonlarınızı o kadar etkin kullanırsınız. Kötü kokularla baş etmek için zihninizi bu konuya odaklamak bilişsel fonksiyonlarınızı etkin şekilde kullanmanızı önler. 

Elenor Air Fresh oda kokusu 500 ml – klasik ürünümüz, güçlü formülü ve etkili parfümüyle evde veya ofiste kötü kokulardan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Dayanıklı püskürtme mekanizması sayesinde bu ürünleri dilediğiniz yüzeye kolayca uygulayabilir, ortamda güzel koku oluşmasını sağlayabilirsiniz. Kötü kokuların daha kolay sindiği kumaş, perde, halı gibi yüzeylerde de etkin sonuçlar veren bu ürünler, yaşam ve çalışma alanınızı daha keyifli hale getirebilir. Bu ürünler sayesinde evinizde veya ofisinizde taze orman havası veya çiçek bahçesi havası yaratabilirsiniz. Az miktarda bile etkin sonuçlar veren bu ürünler, koku makineleriyle uyumlu değil. Ürünleri kendi özel spreyiyle kullanmanız gerekmekte. İyi bir oda spreyi arıyorsanız, bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Elenor Air Fresh oda kokusu 500 ml – klasik ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Sır ve Elenor marka temizlik ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz. Sitemizde kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak içinse burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir