Ofis Dostu Temizlik Setleri

Temizlik setleri, temizlik işlerimizi büyük ölçüde kolaylaştıran araçların başında geliyor. Ev temizliğinin yanı sıra ofis temizliğinde de kullanılan temizlik setleri sayesinde yüzeylerde hijyen sağlamak hızlı ve kolay hale geliyor. Mop temizlik setleri, pedallı temizlik setleri, araç temizlik setleri gibi birçok türü olan bu ürünler fazla güç ve zaman harcamadan temizlik işlerimizi bitirmemizi sağlıyor. Aynı zamanda da temizlik ürünlerinden tasarruf yapmamızı olanaklı kılıyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, ofis dostu temizlik setleri hakkında faydalı bilgiler paylaşacağız. 

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti

Listemizin ilk sırasında, Vileda Turbo pedallı temizlik seti var. Online ofis marketiniz Ofix.com‘un verilerine göre ofislerin en çok sipariş verdiği temizlik setleri içinde ilk sırada yer alan bu ürünler, aynı zamanda da Vileda markasının en fazla talep edilen ürünlerinden biri. Yüzde 100 mikrofiber başlığa sahip bu ürünlerin teleskopik sapı kullanıcının boyuna göre ayarlanabilir özellikte. Bu sayede yorgunluk nedeniyle oluşabilen bel ağrılarını önlemekte. Bu ürünlerin hızlı dönen başlığı, dakikada binden fazla dönüş yapma imkanına sahip. Ergonomik pedalı sayesinde bu ürünleri daha hızlı bir şekilde sıkabilir, su sıçramasına karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Ceymop Çift Kovalı Temizlik Seti

Listemizin ikinci sırasında, Ceymop çift kovalı temizlik seti var. Hem ev, hem de ofis temizliğinde rahatlıkla kullanılabilecek bu ürünler, temizlik işlerine ayırdığımız süreyi kısaltıyor. Plastikten üretilen bu ürünler presli ve çift kovalı. Bu temizlik setleri uygun mop ve aparatlar ile birlikte uzun yıllar kullanılabilir. Yüzey temizliğinde hijyen sağlamanızı kolaylaştıracak bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Vileda Spino Temizlik Seti

Listemizin üçüncü sırasında, Vileda Spino temizlik seti var. Otomatik sıkmalı bu ürünler, Vileda mühendisleri tarafından özel olarak tasarlandı. Ürünü sıkmak için mop paspası sıkma ünitesine yerleştirerek aşağı doğru itmeniz yeterli. Ürünü kullanırken mekanizmalı sapı bir elinizle yukarıdan tutup diğer elinizle ortasındaki tutma bölümünü rahatça aşağı yukarı hareket ettirebilirsiniz. Temizlik setleri için özel olarak geliştirilen mopu bu şekilde hareket ettirdiğinizde suyunu kolayca sıkabilirsiniz. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Vileda Super Mocio Temizlik Seti

Listemizin dördüncü sırasında, Vileda Super Mocio temizlik seti var. Birer adet paspas, kova ve saptan oluşan bu temizlik setleri de yine Vileda kalitesine sahip. Emiş gücü yüksek paspası sayesinde yüzeylerde zorlu kirleri rahat ve kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Parex Tornado Temizlik Seti

Listemizin beşinci sırasında, Parex Tornado temizlik seti var. Bu ürünlerde kullanılan özel başlık, her yöne rahatça dönmesi için tasarlandı. İster evde, isterse ofiste koltukların altı, dolap kenarları ve dar köşeler gibi ulaşılması zor yerleri rahatça temizlemeyi sağlayan bu ürünlerin içindeki döner temizleme aparatı, paspası kolayca temizlemeyi sağlıyor. Parex kalitesi ve ergonomik yapısı sayesinde kolay kullanım imkanı sunan bu temizlik setleri ahşap, ıslak zemin, cam ve otomobil temizliğinde de rahatlıkla kullanılabilir. Sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Parex Extra Power Temizlik Seti

Listemizin altıncı sırasında, Parex Extra Power temizlik seti var. Mat desenli kumlama yüzeyiyle inovatif, ergonomik ve estetik hazne tasarımıyla dayanıklı olan bu ürünlerdeki sıkma aparatı, az bir kuvvetle temizlik işlerinizi kolaylaştırıyor. Ürünün zemin kısmında kaymayı ve çizmeyi önleyen kauçuk korumalar var. Arka kısmındaki elcik ise hijyenik kullanım için tasarlanmış. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Üçtem-Plas Çift Kovalı Krom Temizlik Seti

Listemizin yedinci sırasında, Üçtem-Plas çift kovalı krom temizlik seti var. Krom taşıyıcıya sahip bu ürünler 58 x 41 x 86 cm ölçüsünde olup 18 litre hacminde 2 adet temizlik kocasına sahip. Özel tekerlekleri sayesinde kolayca hareket ettirilebilen bu temizlik setleri ofislerin yanı sıra apartman, hastane, okul ve benzeri birçok alanda da rahatlıkla kullanılabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Parex Twister Professional Temizlik Seti

Listemizin sekizinci sırasında, Parex Twister Professional temizlik seti var. Ergonomik taşıma özelliği ve geniş iç hacmiyle büyük alanlarda tek seferde temizleme kolaylığı sunan bu ürünler, ayarlanabilen teleskopik sapa sahip. 34 litre hacmindeki kovası ve tekerlekli taşıma arabası sayesinde bu temizlik setleri Parex kalite ve güvencesini ofisinize taşıyacaktır. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer temizlik setlerini buradan inceleyebilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir