Ofis Dostu Temizlik Ürünleri

Günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofisimizin temizliği hem sağlık, hem de motivasyon ve iş verimliliği açısından en önemli konuların başında geliyor. Ofis temizliği için doğru yüzeylerde doğru ürünleri kullanırsak, temizlik işlerimiz çok daha kısa sürede ve verimli bir şekilde sonuçlanabilir. Ofislerde kış temizliğinin devam ettiği şu günlerde ofis temizlik ürünleri konusunda hem doğru, hem de ekonomik ürünleri seçmekte zorluk çekiyor olabilirsiniz. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, ofis dostu temizlik ürünleri hakkında faydalı bilgiler paylaşacağız.

Online ofis marketiniz Ofix.com‘da temizlik ürünlerini 5 alt kategoride kullanıcılarımıza sunuyoruz. Bu kategoriler ofis genel temizliği, tuvalet ve banyo temizliği, mutfak temizliği, temizlik gereçleri ve kişisel bakım ürünleri şeklinde sitemizde yer almakta. Ofis dostu temizlik ürünleri için önerilerimizi bu beş kategori içinde Ofix.com kullanıcılarının en çok sipariş verdiği ürünler arasından yapacağız.

Ofis Dostu Genel Temizlik Ürünleri

Ofix.com kullanıcılarının en fazla ziyaret ettiği kategorilerimizden biri olan ofis genel temizliği kategorimizde genel temizlik maddeleri, temizlik bezleri ve süngerler, yüzey temizlik ürünleri, cihaz temizlik ürünleri, mobilya ve ahşap temizliği ürünleri ile galoş, bone ve dispenserler gibi ürünler yer almakta.

Genel temizlik maddeleri içinde kullanıcılarımız en çok Vanish Kosla halı ve döşeme temizleyici spreyi sipariş veriyor. 500 ml hacmindeki bu temizlik ürünleri koltuk, kanepe, sandalye gibi sık kullanılan yüzeylerde genel temizlik için rahatlıkla kullanılabilir. Özel formülü sayesinde bu gibi yüzeylere zarar vermeyen ve renk kaybı yaratmayan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Temizlik bezleri ve süngerler içinde kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği ürünümüz Vileda %30 mikrofiber bez. 5 adet mikrofiber bezden oluşan bu ürünler, özel mikrofiber yapısı sayesinde hem yüzeylere zarar vermiyor, hem de yüksek emiş gücü sayesinde temizlik işlerini kolaylaştırıyor. Ofis temizlik ürünleri içinde sürekli elinizin altında bulunmasını isteyeceğiniz bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Yüzey temizlik ürünleri içinde Ofix.com kullanıcıları en çok Oxy genel amaçlı yüzey temizleyiciyi tercih ediyor. Ağırlığı 5 kg olan bu ürünleri yıkanabilir tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz. Çam esansı sayesinde temizlik sonrası ortamda ferah bir çam kokusu bırakan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ofis Dostu Banyo ve Tuvalet Temizliği Ürünleri

Sitemizde banyo ve tuvalet temizliği ürünlerini el yıkama ürünleri ve sabunlar, lavabo açıcı ve koku gidericiler, klozet fırçası ve takımları ve banyo gereçleri gibi alt kategorilerle müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. El yıkama ürünleri ve sabunlar içinde Ofix.com kullanıcıları en çok Hacı Şakir kalıp sabun çiçek terapisi ürünlerini sipariş veriyor. Paket içi miktarı 4 adet olan bu ürünler el yıkamak için hem sağlıklı, hem de ekonomik çözümler sunuyor. Cildinizin nem dengesini bozmadan derinlemesine temizlik sağlayan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Lavabo açıcı ve koku gidericiler içinde kullanıcılarımız en çok Oxy lavabo açıcıyı sipariş veriyor. 1000 gram ağırlığındaki bu temizlik ürünleri ile atık madde ve donmuş yağlar gibi atıklarla tıkanan giderlerin açılmasını sağlayabilirsiniz. Lavaboların yanı sıra pisuvar, klozet ve diğer atık su kanallarında da kullanabileceğiniz bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Klozet fırçaları içinde Dayco paslanmaz çelik klasik klozet fırçası kullanıcılarımızın en fazla tercih ettiği ürün. Çelikten yapılan uzun ömürlü ve dayanıklı bu ürünler, şık tasarımıyla da dikkat çekmekte. Ofis tuvalet temizliğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ofis Dostu Mutfak Temizliği Ürünleri

Ofix.com kullanıcılarına mutfak temizliği kategorisi içinde yağ ve kir sökücüler, bulaşık yıkama ürünleri ile peçete ve dispenserleri sunmaktayız. Yağ ve kir sökücüler içinde kullanıcılarımız en çok Domestos hijyenik mutfak spreyini sipariş veriyor. 750 ml hacmindeki bu temizlik ürünleri ile ağır yemek artığı, yağlı kir ve küf kirlerini rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Paslanmaz çelik, emaye ve plastik yüzeylerde de güvenle kullanabileceğiniz bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Bulaşık yıkama ürünleri içinde kullanıcılarımızın büyük bölümü Fairy Jar bulaşık makinesi temizleyici tableti tercih ediyor. Özel formülü sayesinde hem bulaşıklarınızı, hem de makinenizi temizleyen bu ürünlerin paket içi miktarı 115 adet. Bulaşıklarınızı pırıl pırıl hale getiren bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Peçeteler içinde Ofix.com kullanıcıları en çok Familia peçeteleri tercih etmekte. Paket içi miktarı 100 adet olan bu temizlik ürünleri ile ellerinizde ve çalıştığınız ortamlarda hijyen sağlayabilirsiniz. 300 x 300 mm ölçüsündeki bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Ofis Dostu Temizlik Gereçleri

Sitemizde temizlik gereçleri kategorisinde çöp kovaları ve çöp poşetleri, temizlik aparatları, temizlik eldivenleri, temizlik setleri ve kovalar, fırça ve süpürgeler ile mop ve aparatları kullanıcılarımızın beğenisine sunmaktayız. Çöp poşetleri içinde kullanıcılarımız en çok Parex küçük boy çöp poşetlerini sipariş veriyor. 40 x 50 cm ölçüsünde 40 adet çöp poşetinden oluşan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Temizlik aparatları içinde kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği ürünümüz Parex teleskopik saplı cam sileceği. Esnek kauçuk başlığı ve yüksek emiş gücüne sahip süngeri sayesinde cam ve ahşap gibi pürüzsüz yüzeyleri temizlemek için bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Temizlik eldivenleri içinde kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği ürünümüz Dolphin muayene eldiveni. Paket içi miktarı 100 adet olan bu ürünler elinizin şeklini kolayca almakta ve temizliğin yanı sıra sağlık ve kozmetik gibi alanlarda da sıkça tercih edilmekte. Kullan-at özelliği sayesinde temizlik ve hijyen ihtiyaçlarınıza pratik çözüm sunan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

  1. Ofis temizliği gerçekten çok önemli. Özellikle toplum şekilde yaşamayı bilmeyen bir kısım ofis çalışanıyla beraberseniz daha büyük bir önem kazanıyor.

  2. beylikdüzü temizlik şirketi

    Bazı ürünlerimizi ofix’ten temin ediyoruz. Hızlı bir şekilde ihtiyacımız karşılanıyor. Teşekkürler

  3. Hassas Koltuk Yıkama

    Ofix ile birçok konuda çözüm ortaklığı olarak çalışıyoruz. Ürünlerimizin büyük kısmını Ofixten alıyoruz çok kaliteli ve gerçekten işimizi kolaylaştıran ürünler için Ofix’e teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir