Terazi burcuna alınabilecek ofis hediyeleri nelerdir?

Geriye sayım devam ediyor efendim. 2018’e sayılı günler kalmışken, hemen hepimizi yeni yıl heyecanı sarmış durumda… Aslına bakarsanız, 31 Aralık gecesinden 1 Ocak gününe geçtiğimizde, eğer yılbaşı ikramiyesi isabet etmemişse, hayatımızda pek bir şey değişmeyecek. Fakat yine de yeni olan her şey bizde daha yüksek bir motivasyon yaratıyor, gelecek umutlarımızı tazeliyor. Yılbaşı kutlamaları, işte böyle bir tazelenme yaratıyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da burçlara göre ofis hediyeleri yazı dizimize bugün, terazi burcuna alınabilecek ofis hediyeleri ile devam ediyoruz.

Terazi burcunun genel özellikleri nelerdir?

Önce biraz terazi burcundan bahsedelim. Terazi burcunun en dikkat çeken özellikleri, akıl ve duyguları arasında dengeyi korumak istemeleri, güzel sanatlara büyük bir yatkınlık duymaları ve zor beğenen kişiler olmalarıdır. Dengeli bir kişiliğe sahip olmaları, davranışlarında ölçülü ve uyumlu olmalarını sağlıyor. Aynı durumu özel hayatlarının yanı sıra iş hayatlarında da yansıtıyorlar. Örneğin, terazilerin çalışma ortamlarında renk seçimleri ve dekorasyon detaylarını mükemmel bir uyumda bulabilirsiniz.

Güzel sanatlara büyük bir yatkınlık duyan teraziler, güzel bir obje gördüklerinde bundan çok keyif alırlar, hızlı motive olurlar. Terazilerin konuşma ve davranışlarında büyük bir zarafet vardır. Ve bu zarafet, içten gelen bir saygı düşüncesiyle ortaya çıkar. Terazi burcu, doğallık ve samimiyet konusunda örnek bir burçtur. Kurnazlık peşinde koşmaz, olaylara objektif bakar. Sorun çözme becerileri yüksektir. Bir olayın lehte ve aleyhte yönlerini tarafsız bir şekilde analiz edebilen teraziler, başkalarıyla fikir alışverişi yapmaya açıktırlar. Çevrelerinde oluşturdukları güven duygusu bu nedenlerle çok yüksektir. 

Diğer taraftan, terazi burcunun farklı zevkleri vardır ve özellikle de egzotik eşyalar çok ilgilerini çeker. Evlerinde ve çalışma ortamlarında egzotik desenlere sahip süs eşyalarını mekanla uyumlu bir şekilde bir köşelerde görmeniz mümkündür. Terazi kadınları egzotik takılardan çok hoşlanır, terazi erkekleri ise değişik birtakım kravat, atkı veya aksesuarlara büyük ilgi duyar. Ve teraziler yaşamaktan olduğu kadar, iş yapmaktan da büyük keyif alırlar, kişisel bakımlarını ihmal etmezler. Doğal güzelliklerini korumaya özen gösterirler. Bitki çayları her mevsim tükettikleri içeceklerdir. Her anlarını dolu dolu yaşamak isterler.

Terazi Burcuna Alınabilecek Ofis Hediyeleri

Terazi burcunun genel özelliklerini bu şekilde özetledikten sonra, terazi burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda somut önerilerde bulunacağız. Teraziler için hediye seçerken, alacağınız ofis hediyesinin işlevsel özellikleri ile estetik özelliklerine aynı ölçüde dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Tüm burçlar arasında ölçü ve uyum özellikleri en yüksek burç olan terazilere alacağınız ofis hediyeleri abartıdan uzak, işlevsel ve ofis dekorasyonu ile uyumlu olmalı. Hediye bütçesi içinse fazla yüksek bir bütçeye ihtiyacınız yok. Ayrıca, hediyeyi verme şeklinize de dikkat etmenizi öneririz. Uyum ve dengeyi çok seven terazilerin hediye paketleri de abartıdan uzak olmalı.

Ergonomi Destek Ürünleri

Teraziler yaşamaktan olduğu kadar, iş yapmaktan da büyük keyif alırlar. Fakat, özel hayatlarında olduğu gibi, iş yaparken de kendilerine çok özen gösterirler. Ağır işler terazilere göre değildir. Ofiste masa başı yapabilecekleri ve yüksek bir estetik kalite gerektiren işler tam da terazilere göredir. Çalışma ortamlarında rahat olmak ve kişisel konforlarını korumak isterler. Bu nedenle, terazi burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda ilk sırada ergonomi destek ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

Örneğin, Ultimate Ms-5 monitör yükselticisi, teraziler için güzel bir ofis hediyesi olabilir. 6 mm temperli camdan üretilen bu ürünlerde cam rengi naturel, yükseklik ise 10 cm. Güvenli taşıma kapasitesi 10 kg, cam boyutu ise 250 x 620 mm. 

Ergonomi destek ürünleri arasından terazi burcu için bir diğer ofis hediyesi önerimiz Modacar ortopedik bel yastığı. Arka kısmındaki lastik sayesinde koltuğa sabitlenen bu ürünler 36 x 34 x 12 cm ölçüsünde. Yumuşak, hafif ve kolay taşınabilir bu ürünler, ofisin yanı sıra evde ve arabada da kullanıma uygun. 

Bir diğer hediye önerimiz de Tenex Ergorest ayak desteği. Çift yüzeyli ergonomik tasarımı sayesinde bu ürünler, postürü desteklemeye yardımcı olmakta. Masaj yüzeyi ayrıca, ayak ve bacaklara rahatlık vermekte. 

Oda Kokuları ve Kolonyalar

Terazi burcu, kişisel bakıma büyük özen gösterir. Zaman ve mekan ne olursa olsun, terazileri kendileriyle ilgilenirken görebilirsiniz. Gerek ev, gerekse iş ortamları çok hoş kokar. Bu kokular huzur ve keyif duygularını yükseltir. Egzotik kokular, terazilerin ilk tercihleridir. Bu bakımdan, Bambu Koku tropikal rüzgar oda kokusu terazi burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında değerlendirilebilir. Özel formülü ve 135 ml’lik şişesiyle bu ürünler, yaklaşık 3 ay boyunca kullanılabilir. 

Bu bağlamda bir diğer ofis hediyesi önerimiz, Glade otomatik koku makinesi ve lavanta oda kokusu. 60 güne kadar etkili bu ürünler, hem ortamdan kötü kokuları uzaklaştırıyor, hem de çok şık bir dekoratif obje gibi kullanılabiliyor. 

Kolonyalar da yine terazilerin ofis çekmecelerinde bulundurmak isteyeceği ürünler arasındadır. Örneğin Rebul kolonyaları da güzel bir ofis hediyesi olabilir.

Dekorasyon ve Aydınlatma Ürünleri

Teraziler, yaptıkları işlere yüksek estetik nitelikler kazandırmayı çok sever. Terazilere bir iş verildiğinde, o işi istendiği şekilde yapmanın ötesinde, beklenenden çok daha yüksek bir estetik kaliteyle tamamlamak isterler. Dekorasyon ve aydınlatma ürünleri çok ilgilerini çeker, bulundukları ortamların estetik niteliğini bu ürünlerle arttırmak isterler.

Mevsim şartlarını dikkate aldığımızda, askılar terazi burcu için güzel bir ofis hediyesi olabilir. Online ofis marketiniz Ofix.com‘da devam etmekte olan Bu Kış Ofix Çok Sıcak Olacak! kampanyamız kapsamındaki askılıklara % 10 indirim fırsatıyla sahip olabilirsiniz. Örneğin, M&T ahşap elbise askısı güzel bir ofis hediyesi olabilir. Ofiste pratik kullanım imkanına sahip bu ürünlerin yüksekliği 184 cm. 

Bu bağlamda bir diğer ofis hediyesi önerimiz de Sercan dekoratif paspas. 45 x 75 cm ölçüsünde olan bu ürünlerin alt kısmı pvc. Toz ve çamur ıslaklığı alan bu ürünler, oldukça dekoratif bir görüntüye sahip. 

Aydınlatma ürünleri içinse Cabo CA108 otantik halatlı avize terazi burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında değerlendirilebilir. Bu ürünlerin egzotik görüntüsüne eşlik eden metal elektrostatik toz boyalı gövdesi çok şık. Çap genişliği 38, yüksekliği 45 cm olan bu ürünlerin kablo uzunluğu 60 cm. 

Tüm okurlarımıza keyifli ve bol kazançlı nice yıllar diliyoruz…

Not: Hangi burca nasıl bir ofis hediyesi alırsanız alın, hediye paketinizin içine sevgi ve dostluk duygularınızı eklemeyi unutmayın…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir