Ofis Dostu Toplantı Kağıtları

Ofiste çalışırken veya toplantı yaparken teknolojik ürünler çoğu zaman ilk tercihimiz olsa da bazen ofis kırtasiye ürünleri daha hızlı ve pratik çözümler sunabiliyor. Toplantı sırasında hızlı not almak, çizim veya görselleştirme yapmak ve benzeri ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullandığımız toplantı kağıtları ofislerin en sık sipariş verdiği sarf malzemeleri arasında yer almakta. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, ofislerin en sık sipariş verdiği toplantı kağıtları arasında ilk 10’da yer alan ürünleri kısaca tanıtacağız. 

Legamaster 1560 Flipchart Kağıdı

Listemizin ilk sırasında, Legamaster 1560 flipchart kağıdı var. Yazı tahtalarında kullanılmak üzere üretilen flipchart kağıtları, ofiste toplantı yaparken klasik beyaz tahtalara göre farklı bir yazı deneyimi sunuyor. Flipchart kağıdı fiyatı ve ölçüleri değişse de ofis alışverişleri listesinde yerleri pek değişmiyor. Ofix.com kullanıcılarının en sık sipariş verdiği flipchart kağıdı olan bu ürünler, 98 x 65 cm ebatında 5 adet 20 sayfalık pedden oluşmakta. Klor içermeyen beyazlatılmış düz beyaz kağıttan üretilen bu ürünlerin özel delikleri, kolayca yırtılıp alınabilmelerini sağlıyor. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

3M Post-it 654 Yapışkanlı Not Kağıdı

Ofis dostu toplantı kağıtları listemizin ikinci sırasında, 3M Post-it 654 yapışkanlı not kağıdı var. Dünyaca ünlü 3M firmasının bir markası olan Post-it ile hayatımıza giren yapışkanlı not kağıtları, önemli konuları hatırlamamızı sağlıyor, ofiste renkli bir görüntü yaratıyor. Ofisinizde kullanacağınız yapışkanlı not kağıtlarıyla çalışma ortamınızda renkli bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ofis çalışanları tarafından sitemizden en sık sipariş verilen toplantı kağıtları içinde ikinci sırada bulunan 3M Post-it 654 yapışkanlı not kağıdı 76 x 76 mm ölçüsünde. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Paperart Kutulu Küp Bloknot

Listemizin üçüncü sırasında, Paperart kutulu küp bloknot var. Ofiste hızlı not alma ihtiyaçlarımıza en iyi çözümleri sunan bloknotlar, toplantı sırasında önemli bilgileri not etmek ve iletmek için oldukça kullanışlı. Toplantı masasının üzerinde veya yakınlarda bir yerde küp bloknot bulundurursanız, ihtiyaç halinde kağıt aramak için gereksiz emek ve zaman kaybı yaşamazsınız. 8 x 8 cm ölçüsündeki bu ürünler beyaz renkli. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Noki Memo 12337 Yapışkanlı Not Kağıdı

Ofis dostu toplantı kağıtları listemizin dördüncü sırasında, Noki Memo 12337 yapışkanlı not kağıdı var. Sektörde 20 yıldan uzun bir deneyime sahip olan Noki, kırtasiye sarf malzemeleri pazarında büyümeyi sürdürüyor. Ofix.com kullanıcılarının en sık sipariş verdiği ürünler içinde Noki ürünleri üst sıralarda yer almakta. 50 x 50 mm ölçüsünde 5 değişik neon renk çeşidine sahip 250 yapraklı bu ürünlerle toplantı masanız üzerinde hem pratik çözümler, hem de renkli görüntüler yaratabilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz. 

Kraf 701G Flipchart Kağıdı

Listemizin beşinci sırasında, Kraf 701G flipchart kağıdı var. 64 x 84 cm ölçüsünde 30 yapraktan oluşan bu ürünler sunum, öğretim ve bildiri için yazı kağıdı olarak kullanılabilir özellikte. Ofisinizde flipchart yazı tahtası kullanıyor ve bu ölçülerde bir flipchart kağıdına ihtiyaç duyuyorsanız bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Keskin Color Fontaine Blue Çizgili Spiralli Bloknot

Ofis dostu toplantı kağıtları listemizin altıncı sırasında, Keskin Color Fontaine Blue çizgili spiralli bloknot var. A4 boyutunda 100 yapraklı bu ürünler Keskin Color kalitesine sahip. Üstten spiralli yapısıyla ofiste toplantı yaparken not tutmak istediğinizde pratik çözümler sunan bu ürünlerin kapağı karton. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Keskin Color Truva Çizgisiz Spiralli Bloknot

Listemizin yedinci sırasında, Keskin Color Truva çizgisiz spiralli bloknot var. A5 boyutunda 40 yapraklı bu ürünlerin kağıt gramajı 60 gram. Toplantı kağıtları konusunda tercihiniz A5 bloknotlardan yanaysa bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Keskin Color Dekokraft Çizgili Spiralli Bloknot

Ofis dostu toplantı kağıtları listemizin sekizinci sırasında, Keskin Color Dekokraft çizgili spiralli bloknot var. A5 boyutunda 100 yapraklı bu ürünlerin kağıt gramajı 70 gram. Ofis toplantılarında kullanmak için A5 boyutunda ve çizgili bir bloknota ihtiyacınız varsa bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Notte A5 Trend Dikişli Kareli Defter

Listemizin dokuzuncu sırasında, Notte A5 Trend dikişli kareli defter var. Defter sektöründe 60 yıldan uzun bir süredir faaliyet göstermekte olan Notte markasının A5 boyutunda ve plastik kapaklı bu ürünleri, kolay kullanım imkanı ve uygun fiyat avantajına sahip. Kareli 40 yapraktan oluşan bu ürünlerde sayfa kenarları dikişli. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Le Color Kraft Spiralli Çizgili Defter

Ofis dostu toplantı kağıtları listemizin onuncu sırasında, Le Color Kraft spiralli çizgili defter var. 17 x 24 cm ölçüsündeki bu ürünler 100 yaprak ve çizgili. Lacivert kapağı hem çok şık, hem de kullanışlı. Ofiste toplantı yaparken spiralli çizgili defter kullanmayı tercih ediyorsanız bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir