Ofis Dostu Toplantı Kalemleri

Ofiste çalışırken daha çok teknolojik ürünleri tercih etsek de toplantılarda klasik ürünler bazen daha hızlı ve pratik çözümler sunabiliyor. Anlattığımız konuları görselleştirmek veya şematize etmek ya da hızlı not almak için uygun özelliklere sahip toplantı kalemleri zamanımızı daha verimli kullanmamıza katkı sağlıyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, ofis çalışanları tarafından en çok sipariş verilen kalemler içinde toplantı kalemi olarak kullanılabilecek 10 ürünü kısaca tanıtacağız. 

Faber-Castell 1440 Tükenmez Kalem

Listemizin ilk sırasında, Faber-Castell 1440 tükenmez kalem var. Bir tükenmez kalem klasiği olan bu ürünleri hemen her ofiste görebilirsiniz. 250 yıldan uzun bir geçmişi olan Faber-Castell‘in dünya genelinde en fazla tercih edilen ürünlerinden biri olan bu ürünler, ülkemizde hemen her yaş ve meslek grubundan kullanıcı tarafından büyük ilgi görüyor. 0.8 mm uç kalınlığına ve nikel gümüş uca sahip mavi renkli bu ürünler, toplantı sırasında hızlı not alma ihtiyaçlarınız için iyi bir seçim olabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Paper Mate Inkjoy 100 Tükenmez Kalem

Listemizin ikinci sırasında, Paper Mate Inkjoy 100 tükenmez kalem var. Yazı araç ve gereçleri alanında dünya lideri Newell Rubbermaid grubunun bir markası olan Paper Mate, 70 yıldan uzun bir süredir sektördeki güçlü konumunu koruyor. Logosundaki iki küçük kalp, Paper ve Mate firmalarının birleşmesini temsil etmekte. Paper Mate denildiğinde akla çoğu zaman roller kalemler gelse de tükenmez kalemleri de oldukça başarılı. Ofix.com‘da en fazla sipariş verilen tükenmez kalemlerden biri olan bu ürünler, 1.0 mm uç kalınlığına sahip. Dayanıklı uç yapısı, yumuşak yazım hissi veriyor ve yazılara dolgun bir görüntü kazandırıyor. Toplantı sırasında görselleştirme yapmak için dolgun görüntü veren kalemleri tercih ediyorsanız bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Faber-Castell 1425 Tükenmez Kalem

Ofis dostu toplantı kalemleri listemizin üçüncü sırasında, bir diğer Faber-Castell klasiği 1425 tükenmez kalem var. Bu ürünler, iğne uçlu tükenmez kalemler olarak da bilinmekte. 0.7 mm uç kalınlığına sahip bu ürünlerin mürekkebi de yine Faber-Castell kalitesine sahip. Bu ürünlerin ince uçlu olması, hızlı not alma konusunda önemli bir avantaj sağlıyor. Ürünlerin üzerindeki ergonomik tutuş alanı ise not alırken parmak kaslarının aşırı zorlanmasını önlüyor, parmak uçlarına uygulanan basıncı azaltıyor. Uzadıkça uzayan ve fazla not tutmanız gereken toplantılar için bu kalemler iyi bir seçim olabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Piano PYN-202 Tahta Kalemi

Listemizin dördüncü sırasında, Piano PYN-202 tahta kalemi var. Ofis toplantıları sırasında yazı tahtaları, konuşmacının görselleştirme yapma veya şematize etme ihtiyaçlarına hızlı ve pratik çözümler sunmakta. Toplantı sırasında yazı tahtasını etkin bir şekilde kullanan konuşmacılar, dikkatin dağılmasını ve konuya ilginin azalmasını önlemekte, konunun daha iyi anlaşılmasını sağlamakta. Ofis toplantısı sırasında yazı tahtası kullanmayı tercih ediyorsanız bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Ofix.com‘un verilerine göre ofislerin en çok sipariş verdiği yazı tahtası kalemi olan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Pensan Triball 1003 Tükenmez Kalem

Listemizin beşinci sırasında, Pensan Triball 1003 tükenmez kalem var. Pensan kalem çeşitleri içinde sitemizde en fazla tercih edilen bu ürünler 1.0 mm uç kalınlığına sahip ve mavi renkli. Plastikten üretilen üçgen gövdeli bu ürünler toplantı odasında bol miktarda bulundurmak isteyeceğiniz ürünler arasında. Kullanım konforu, sadelik ve yüksek performans özellikleriyle ön plana çıkan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Fatih Mercanlı Kurşun Kalem

Listemizin altıncı sırasında, Fatih Mercanlı kurşun kalem var. Toplantı kalemi için tercihiniz kurşun kalemlerden yanaysa bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Yazma ucu genellikle grafit ve kilden üretilen kurşun kalemler kağıt yüzeylerde kolay yazım olanağı sunduğu gibi, yumuşak bir silgiyle yüzeylerden kolayca temizlenebilmekte. HB uç kalınlığına sahip bu ürünlerin paket içi miktarı 12 adet. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Edding 260 Tahta Kalemi

Ofis dostu toplantı kalemleri listemizin yedinci sırasında, Edding 260 tahta kalemi var. Yazı tahtası kalemi konusunda marka tercihiniz Edding‘den yanaysa bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Yazı tahtasından en iyi performansı almak için yazı tahtasının kalitesi kadar kalemlerin kalitesi de önemli. Yüzeye kolay uygulanan, hızlı kuruyan ve iz bırakmadan temizlenebilen bu ürünler yuvarlak uçlu olup 4 farklı renk seçeneğine sahip. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Bic Round Stick Tükenmez Kalem

Listemizin sekizinci sırasında, Bic Round Stick tükenmez kalem var. Paket içi miktarı 60 adet olan bu ürünler 1.0 mm uç kalınlığına sahip. Yağ bazlı mürekkepleri yüzeylerde daha dolgun ve parlak bir görüntü yaratıyor, herhangi bir dağılma ya da bulaşma yapmıyor. Görselleştirmelerin ön planda olduğu toplantı notları için bu kalemleri de tercih edebilirsiniz. 60 yıldan uzun bir süredir yazı araç ve gereçleri alanında dünya liderlerinden biri olan Bic, Türkiye pazarına ilk olarak 2006 yılında giriş yaptı. O günden bu yana Bic ürünleri, Türk kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmekte. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Rotring Tikky RD 0.7 Versatil Kalem

Ofis dostu toplantı kalemleri listemizin dokuzuncu sırasında, Rotring Tikky RD 0.7 versatil kalem var. Öğrencilik yıllarımızdan aşina olduğumuz Rotring Tikky kalemler, özel tasarıma sahip ergonomik gövdesi sayesinde konforlu yazım olanağı sunmakta. Toplantı sırasında versatil kalem kullanmayı tercih ediyorsanız bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Pensan Triball 1003 Renkli Tükenmez Kalemler

Listemizin onuncu sırasında, Pensan Triball 1003 renkli tükenmez kalemler var. Toplantı kalemi için tercihiniz renkli kalemlerden yanaysa bu ürünler iyi bir seçim olabilir. 1.0 mm uç kalınlığına sahip bu ürünler, yüzeylerde parlak ve canlı bir görüntü oluşturmakta. Toplantı sırasında alacağınız notlar için farklı renkte tükenmez kalemler kullanarak bilgi kategorileri oluşturabilir, notlarınızı önem sırasına koyabilirsiniz. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden tüm yazı araç ve gereçlerini buradan inceleyebilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir