Vietol Kolonya ve Dezenfektanları Satışta

Korona döneminde kullanımı artan kolonya ve dezenfektanlar hayatımızın vazgeçilmezleri arasındaki yerini koruyor. Online ofis marketiniz Ofix.com‘da bu gruptaki ürün portföyümüzü Vietol kolonya ve dezenfektanlarıyla genişletmeye devam ediyoruz. Korona döneminde kolonya satışlarımızda %390’lık bir artış elde ettik ve kolonyalar, en çok sattığımız ürünler listesinde 70. sıradan 49. sıraya yükseldi. El dezenfektanlarında ise %133’lük bir artış elde ettik ve el dezenfektanları, 99. sıradan 33. sıraya yükseldi. Pazarın ihtiyaçlarını yakından takip eden Ofix.com‘da satışına yeni başladığımız Vietol kolonya ve dezenfektanları, pazarın ekonomik ve kaliteli kolonya ve dezenfektan ihtiyaçları konusunda iyi birer alternatif. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Vietol kolonya ve dezenfektanlarını kısaca tanıtacağız. 

Vietol Limon Kolonyası – 5 L

Koronavirüs salgını devam ederken mevsimsel nedenlerden dolayı gribal enfeksiyonlarda hızlı bir artış görülmekte. Ofislerde, okullarda, toplu taşıma araçlarında ve benzeri ortamlarda hem koronavirüs salgınından, hem de gribal enfeksiyonlardan korunmak için kolonya ve dezenfektan kullanımı artmakta. 80 derece alkol içeren Vietol limon kolonyası – 5 l ürünümüz, virüs ve bakterilere karşı etkin koruma sağlarken cildin nem dengesine zarar vermiyor. Ülkemizde en sevilen kolonya türlerinden biri olan limon kolonyası, ferahlatıcı etkisi sayesinde hemen her yaş ve beğeni grubundan kullanıcıya hitap ediyor. Kullanıldığı yüzeylerde virüs ve bakterileri etkisiz hale getiren bu ürünler, güzel kokusu sayesinde kullanıcıda hoş bir etki bırakıyor.

Kolonyalarda genellikle 70 derece ve üstü alkol kullanılmakta. 70 ile 90 derece arasında alkol içeren kolonyalar virüs ve bakterilerden korunmak için uygun niteliktedir. Fakat bununla birlikte, ağzı açık kalmış kolonyalardan alkol içeriği hızla buharlaşır. Böyle bir durumda kolonyanın sağlayacağı dezenfeksiyon son derece sınırlı olacaktır. 80 derece alkol içeren Vietol limon kolonyası – 5 l ürünümüzü işyerinizde veya evinizde virüs ve bakterilerden korunmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak kullanım şeklinize dikkat etmeli, kolonyayı şişe veya diğer gereçlere doldurduktan sonra bidonun ağzını sıkı şekilde kapatmayı ihmal etmemelisiniz. Vietol limon kolonyası – 5 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Vietol Limon Kolonyası – 1 L

Kolonya kullanım miktarınız fazla değilse, bu ürünlerin 1 litrelik olanlarını tercih edebilirsiniz. Vietol limon kolonyası – 1 l ürünümüz yukarıdaki ürünle aynı nitelikte olup yalnızca hacim bakımından farklı. Ürünlerin özel bidonu kullanım sırasında kolaylık sağlıyor. Gereğinden fazla miktarda kolonya kullanımını önlüyor. 1 litrelik bidonu ofisinizde veya evinizde banyo veya mutfak dolaplarınızda kolayca saklayabilir, ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz. Bidon kolonya kullanımı şişe kolonya kullanımına göre ekonomik açıdan her zaman daha avantajlıdır. Bununla birlikte, kolonya bidonunu kullanımın ardından çöpe atmamalı, geri dönüşüme kazandırmak için uygun alanlara bırakmalısınız.

Korona döneminde kullanımı artan kolonyalar, yanlış kullanım nedeniyle cilt üzerinde bazı tahriş ve kızarıklıklara yol açabilmekte. Kolonyaların yüksek derecede alkol içermesi, sık kullanım halinde bu gibi durumları gündeme getirebilmekte. Bu nedenle, ofiste veya evde ya da dış mekanlarda gereksiz yere kolonya kullanmaktan kaçınmanızda yarar var. Evde veya işte kendinizi izole etmeyi başarabilirseniz, kolonya kullanımınızı daha kolay sınırlandırabilirsiniz. Başkalarıyla bir araya gelmeniz gereken durumlarda ise sosyal mesafeyi koruyarak enfeksiyon risklerinden uzak durabilirsiniz. Bu sayede kolonya kullanımınız doğal olarak azalacaktır. Başkalarıyla veya farklı objelerle temasın ardından ise ellerinizi kolonyayla dezenfekte edebilirsiniz. Vietol limon kolonyası – 1 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Vietol Limon Kolonyası – 400 ml

Eğer çanta veya çekmecenizde bulundurmak için küçük ebatta bir kolonya arıyorsanız, Vietol limon kolonyası – 400 ml ürünümüz iyi bir seçim olabilir. Özel plastik şişesi sayesinde çanta veya çekmecenizde kolayca bulundurabileceğiniz bu ürünler, ihtiyaç duyduğunuz anlarda kolonyaya kolay erişim imkanı sağlamakta. Kullanımın hemen ardından kolonyanın kapağını kapatırsanız, bileşimindeki alkolün buharlaşmasını önler ve ürünü daha etkin şekilde kullanabilirsiniz. Ofiste veya dış mekanlarda kendinizin yanı sıra sevdiklerinizin de bu ürünlerden yararlanmasını sağlayabilir, kolonyanızı onlara ikram edebilirsiniz. Bununla birlikte, şişeyi onlara vermekten kaçınmalı, temasınızı olabildiğince sınırlı tutmaya çalışmalısınız.

Son zamanlarda kolonya kullanımıyla ilgili olarak çok büyük bir yanlış yapılmakta. Maske üzerine kolonya dökülmesi son derece yanlış bir uygulamadır. Eğer tek kullanımlık maskeleri tercih ediyorsanız, bu ürünlerin ömrü zaten maksimum 4 saattir. Bu sürenin ardından maskelerin etkisi sona erer. Tek kullanımlık maskelerin yıkanarak veya üzerine kolonya dökülmek suretiyle tekrar kullanımı etkinliğini geri kazandırmaz. Bez maskeler içinse maskenize kolonya uygulamak yerine yüksek sıcaklıkta ve deterjanla yıkamanızı tavsiye ederiz. Bez maskenizin üzerine kolonya uyguladığınızda solunum yollarınıza alkol girer ve yanma hissi oluşturur. Gün içinde bu uygulamayı birkaç kez tekrarlamanız halinde solunum yollarınızda bazı sorunlara yol açabilirsiniz. Kolonyayı yalnızca cildinize uygulamalı, kokusunu fazla solumaktan kaçınmalısınız. Vietol limon kolonyası – 400 ml ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Vietol El ve Cilt Dezenfektanı – 5 L

Korona döneminde alkol bazlı dezenfektanlar hayatımızın merkezine yerleşti. Öyle ki, internet aramalarında en sık aranan kelimeler listesinin zirvesine yerleşti ve korona döneminin sembolü oldu. Piyasada farklı bileşimlere sahip dezenfektan çeşitleri bulmak mümkün. Dezenfektan çeşitleri arasında alkol bazlı ürünler, virüs ve bakterilere karşı çok güçlü bir silahtır. Dezenfektan alkol ve alkol bazlı el dezenfektanı çeşitlerinin etkisi diğer dezenfektan türlerine oranla çok daha yüksektir. Ofiste veya diğer ortamlarda iyi bir el dezenfektanına ihtiyaç duyuyorsanız, Vietol el ve cilt dezenfektanı – 5 l ürünümüzü deneyebilirsiniz. %72 etil alkol içeren bu ürünler etanol bazlı olup sık kullanım için uygun özelliktedir. Hassas cilt tipleri için de uygun olan bu ürünler, cildin nem dengesini korumakta.

Dezenfektan kullanımı ile ilgili olarak pek çok yanlış maalesef halen revaçta. Bu yanlışlar içinde en önemlilerinden biri, elleri sabunla iyice yıkadıktan sonra bir kez de dezenfektan uygulamaktır. Oysa ellerinizi iyice yıkamışsanız, üzerine bir de dezenfektan uygulamanıza gerek yok. Eğer işiniz gereği yoğun temasta bulunuyorsanız, daha etkin sonuçlar almak için dezenfektan kullanımını tercih edebilirsiniz. Ancak uygulamanın öncesinde ellerinizin kuru olması gerekir. Islak ele dezenfektan uygularsanız dezenfektandan etkin sonuç alamazsınız. Ofiste veya ofis dışı ortamlarda antibakteriyel temizleyiciler veya alkol bazlı dezenfektanlar, temizlik ve hijyen konusunda daha etkin sonuçlar sağlar. İşyerinizde personel hijyeni için de yine alkol bazlı ürünleri ilk sırada değerlendirebilirsiniz. İşyerleri gibi fazla kişinin bir arada bulunduğu ortamlarda sıvı sabunlar bazen yetersiz kalabiliyor. Sıvı sabunların kullanıldığı nemli yüzeylerden mikroorganizmalar kolayca yayılabiliyor. Vietol el ve cilt dezenfektanı – 5 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Vietol El ve Cilt Dezenfektanı – 1 L

Gün içinde su ve sabuna ulaşamadığınız durumlarda dezenfektan kullanarak virüs ve bakterilere karşı etkin koruma sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte, ellerinizde gözle görünür derecede kir varsa, dezenfektan kullanmakla yetinmemelisiniz. Dezenfektanlar her ne kadar konsantre alkol içerse de gözle görünen kirleri temizlemez ve ellerinize temiz bir görünüm kazandırmaz. El dezenfektanı için doğru miktar 2.5 cm çapında fındık tanesi kadardır. Bu miktarın altında kalan kullanım şekilleri, virüs ve bakterilere karşı yetersiz kalabilir. Üzerine çıkıldığında ise ellerde tahriş ve yanma hissi, egzama vb. şikayetler oluşabilir. El dezenfektanını doğru şekilde uygulamak için dezenfektanın avuç içine alınması ve parmak araları ile bilekleri kapsayacak şekilde ellere yayılması gerekir.

Vietol el ve cilt dezenfektanı – 1 l ürünümüz, ofiste veya ofis dışı ortamlarda dezenfektan ihtiyacına etkin çözümler sunuyor. Alkol bazlı dezenfektanlar oldukça etkili dezenfektanlar olduğu için uygulamanın fazla uzun sürmesine gerek yoktur. Uygulama sırasında ellerinizi iyice ovuşturursanız, dezenfektandaki etken maddeler ellerinize iyice yayılır. Ellerinizi ovuşturmaya devam ettikçe vücut ısınızla birlikte alkol buharlaşacağı için ellerinizde herhangi bir ıslaklık ya da nem kalmaz. Bununla birlikte, elleriniz ıslakken üzerine dezenfektan uygulamamalısınız. Bu gibi durumlarda dezenfektan alkolün buharlaşma süresi uzar ve bu da cilt üzerinde tahrişe yol açar. Vietol el ve cilt dezenfektanı – 1 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Vietol El ve Cilt Dezenfektanı – 100 ml

Eğer küçük bir şişe dezenfektana ihtiyaç duyuyorsanız, Vietol el ve cilt dezenfektanı – 100 ml ürünümüz iyi bir seçim olabilir. Bu ürünlerin özel şişesi, çanta veya cepte kolayca taşınmalarını sağlamakta. Fakat bu ürünleri yalnızca cildiniz üzerinde kullanmalı, farklı yüzeylerin dezenfeksiyon işleri için kullanmamalısınız. Nitekim el ve cilt dezenfektanları, el ve cilt temizliği ve hijyeni için geliştirilmiş ürünlerdir. Evde veya ofiste masa ve diğer mobilyalar ile mobil cihaz ve diğer eşyalarınızın temizliğinde bu ürünleri kullanmamalısınız. Çünkü bu ürünlerdeki alkol ve etken madde miktarı, ancak sınırlı bir yüzeyde dezenfeksiyon sağlayacak şekilde özel olarak belirlenmiştir. Geniş yüzeylerin temizliğinde kullanırsanız etkin sonuç alamazsınız. Yüzey temizliği için yalnızca yüzey dezenfektanlarını kullanmalısınız.

Ofiste çalışırken farklı birçok yüzeyle temas sağlıyor ve el yıkamak için vakit bulamıyor olabilirsiniz. Masanızda bulunduracağınız Vietol el ve cilt dezenfektanı – 100 ml ürünümüzle el hijyeninizi rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Temas yoluyla bulaşan virüs ve bakterilere karşı etkili olan bu ürünler, cilt üzerinde uzun süreli bakteriyostatik etki göstermekte ve cildin nem dengesini korumasına yardımcı olmakta. Ayrıca, alkol bazlı ürünler kullanıyorsanız, bu ürünleri ateş ve ısı kaynaklarından kesinlikle uzak tutmalısınız. Aksi durumda istenmeyen pek çok olayla karşılaşabilirsiniz. Vietol el ve cilt dezenfektanı – 100 ml ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir