Vileda Alışveriş Rehberi

İşyerlerinde ve evlerde temizlik yaparken en sık kullandığımız ürünler arasında Vileda ürünleri üst sıralarda yer alıyor. İlk olarak 1948 yılında pencere bezi olarak piyasaya sürülen Vileda bezleri, kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Pencere bezinin ardından sünger, paspas, mop ve temizlik aparatları geldi. Zaman içinde geliştirilen her bir Vileda ürünü sayesinde temizlik işleri kolaylaştı. Temizlik için harcanan süre kısaldı. Aynı zamanda da temizlik harcamalarında tasarruf imkanı oluştu. Dünya pazarında Vileda‘nın halihazırda büyük bir gücü var. Üstelik Vileda markası, ürün grubuna kendi marka ismini vermeyi başaran çok az markadan biri konumunda. Yüzey temizliği alanında faaliyet gösteren pek çok markanın ürünleri de Vileda adıyla anılıyor. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Ofix.com kullanıcılarının son 1 yıl içinde en fazla sipariş verdiği Vileda ürünlerinden 10 tanesini kısaca tanıtacağız. Burada paylaşacağımız bilgiler sayesinde işyeriniz veya eviniz için ihtiyaç duyduğunuz Vileda ürünlerini kolayca seçebilirsiniz. 

Vileda Rainbow Düz Bulaşık Süngeri 10 Adet – Karışık Renkler

En beğenilen 10 Vileda ürünü listemizin ilk sırasında, Vileda Rainbow düz bulaşık süngeri 10 adet – karışık renkler var. Bulaşık süngerleri temizlik işlerinin olmazsa olmazlarından biridir. Bu ürünler özellikle elde bulaşık yıkarken büyük kolaylıklar sağlıyor. Eğer uygun fiyata ve dayanıklı bir bulaşık süngeri arıyorsanız bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Paket içi ürün adedi 10 olan bu ürünler farklı renkte bulaşık süngerlerinden oluşuyor. Ürünlerin farklı renklere sahip olması mutfak, banyo ve diğer ortamlara renk katıyor. Bulaşık temizliğinin yanı sıra bu ürünleri farklı yüzey temizliği işlerinizde de kullanabilirsiniz. Özel yeşil dokusu sayesinde zorlu kirleri ve lekeleri temizlerken fazla güçlük çekmezsiniz. Mutfakta özellikle tencere, tava, ocak temizliğinde bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünün yeşil yüzeyi kuruyken sert, ıslakken yumuşak bir nitelik kazanıyor. Bu sayede farklı temizlik ihtiyaçlarına etkin çözümler sunuyor. İşyerinizde veya evinizde temizlik işlerinizde bu ürünleri kullanmak isterseniz siparişlerinizi buradan verebilirsiniz. 

Vileda Standart Universal Temizlik Eldiveni Kırmızı – Medium

Listemizin ikinci sırasında, Vileda Standart Universal temizlik eldiveni kırmızı – medium var. Dayanıklı kauçuk materyalden üretimi gerçekleşen bu ürünler temizlik işleriniz sırasında ellerinizi korur. İyi bir temizlik eldiveni arıyorsanız Vileda ürünleri içinde bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. 0.65 mm kalınlığa sahip bu ürünler, temizlik işleri sırasında parmaklarınızın hareketini zorlaştırmaz. Pamuklu astarı sayesinde cildinizi korurken aynı zamanda da cildinizin nefes almasını sağlar. Böylelikle terlemeyi önler. Ne tür bir temizlik işi yaparsanız yapın, işleriniz sırasında cildinizi kimyasal maddelerden korumanız gerekir. Aksi durumda cildinizde kızarıklık ve yanma, kaşıntı gibi şikayetlerin oluşması mümkündür. En beğenilen 10 Vileda ürünü içinde bu ürünler, elleri sürekli suyun içinde çalışanlar için iyi bir seçimdir. İster mutfak ve banyo temizliği olsun, isterse diğer yüzey temizliği işlerinizde bu ürünlerle cildinizi etkin şekilde koruyabilirsiniz. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Vileda Supermocio Temizlik Seti

En beğenilen 10 Vileda ürünü listemizin üçüncü sırasında, Vileda Supermocio temizlik seti var. Temizlik işlerinin en önemli bileşenlerinden biri de temizlik setleridir. Zemin temizliğinde hızlı ve pratik çözümler sunan bu ürünler, zeminleri derinlemesine temizlemeyi sağlar. Vileda temizlik seti çeşitleri içinde bu ürünler işyerlerinde ve evlerde sıkça görebileceğimiz ürünlerden biridir. Sette birer adet temizleme aparatlı kova, sap ve emiş gücü yüksek paspas mevcut. İşyeriniz veya eviniz için klasik temizlik seti arıyorsanız bu ürünleri ilk sırada değerlendirebilirsiniz. Nitekim ürünün paspası zorlu kirleri kolayca emme gücüne sahip. Ayrıca kurumuş lekelere karşı ekstra kırmızı dokusu da bu konuda etkili. Ürünü kullanmadan önce tamamen ıslatırsanız daha başarılı sonuçlar alırsınız. Bu ürünleri fayans temizliğinin yanı sıra parke temizliği için de kullanabilirsiniz. Yüzeylerin daha parlak görünmesini sağlamak için dilerseniz temizleme suyuna birkaç damla sirke damlatabilirsiniz. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Vileda Colors Mikrofiber Temizlik Bezi 30 x 30 cm 8 Adet – Karışık Renkler

En beğenilen 10 Vileda ürünü listemizin dördüncü sırasında, Vileda Colors mikrofiber temizlik bezi 30 x 30 cm 8 adet – karışık renkler var. Tümüyle mikrofiber malzemeden üretilen bu bezler, birçok yüzeyde temizlik işlerinize etkin çözümler sunar. Özellikle masa ve benzeri yüzeylerde toz almak için mikrofiber bezler çok iyi bir seçimdir. Çünkü bu bezlerin özel yapısı, sürtünmeden kaynaklı elektriklenmeye karşı duyarlıdır. Yüzeylerde en küçük bir toz bırakmaz. Bu sayede kuru temizlik işlerinizde de başarılı sonuçlar verir. Emiş gücü yüksek bu ürünleri dilerseniz 60 derece sıcak suda yıkayabilirsiniz. Mikrofiber bezlerin özel dokusu, her türlü yıpranmaya karşı da dayanıklıdır. Bu sayede bu bezler uzun süreli bir kullanım imkanı sunar. İnce iplik dokusu sayesinde zorlu yüzeylerde bile etkin sonuçlar verirler. Dolayısıyla normal bezlerle ulaşmada güçlük çektiğiniz yüzeyleri bu bezlerle kolayca temizlemeniz mümkün. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Vileda Turbo 2in1 Pedallı Temizlik Seti

Listemizin beşinci sırasında, Vileda Turbo 2in1 pedallı temizlik seti var. Bu üründe birer adet pedallı döner temizleme aparatlı kova, teleskopik sap ve mikrofiber üçgen paspas mevcut. Yüzey temizliğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler zorlu yüzeylerde bile başarılı. Örneğin koltukların altları, dolap kenarları, dar köşeler gibi yüzeylerde ihtiyaçlarınızı karşılar. Pedallı temizlik seti çeşitleri özellikle sunduğu kolay kullanım imkanı nedeniyle tercih konusudur. Nitekim özel pedal sistemi sayesinde bu ürünler sıkma işlemini ciddi ölçüde kolaylaştırır. Ürünün paspası ise tümüyle mikrofiber malzemeden oluşmakta. Bu sayede yüzeylerde kalıntı bırakmadan derinlemesine temizlik sağlıyor. Ergonomik pedalı daha hızlı kuruluk sağladığı için önemli bir kullanım avantajı sunmakta. Ayarlanabilir dönme hızı da önemli bir tercih nedenidir. 1 dakikada dönüş sayısının 1000’in üzerine çıkması mümkün. Ürün aynı zamanda da su sıçramasına karşı koruyucu mekanizmaya sahip. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Vileda EasyWring & Clean Mikrofiber Paspas Yedeği – Beyaz

Listemizin altıncı sırasında, Vileda EasyWring & Clean mikrofiber paspas yedeği – beyaz var. Paspaslar zaman içinde özelliklerini yitirirler. Bu gibi durumlarda zemin temizliğinde başarılı sonuçlar vermezler. Temizlik setini tümüyle yenilemektense paspası değiştirmek daha ekonomik bir seçenektir. Nitekim paspas yedekleri sayesinde zemin temizliği daha hijyenik hale gelir. Aynı zamanda da temizlik için harcanan süre kısalır. Çünkü eski paspasların yol açtığı döküntüleri temizlemek de ayrı bir çaba ve zaman gerektirir. İyi bir paspas yedeğine ihtiyacınız varsa bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Elektrostatik özelliğe sahip bu ürünler kirleri adeta mıknatıs gibi çeker. Üçgen şeklinde olduğu için bu ürünleri köşe temizliğinde de rahatlıkla kullanmanız mümkün. İster işyerinizde, isterseniz evinizde zemin temizliğini bu ürünler sayesinde etkin ve verimli hale getirebilirsiniz. Paspas yedekleri ayrıca cam ve duvar temizliği için de pratik sonuçlar sağlar. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Vileda Style Yer Temizlik Seti

En beğenilen 10 Vileda ürünü listemizin yedinci sırasında, Vileda Style yer temizlik seti var. 16.5 x 155 x 2 cm ebadındaki bu ürünler ıslak ve kuru zemin temizliğinde başarılı sonuçlar sağlamakta. 3 boyutlu mikrofiber yapısı, kirleri etkin şekilde hapsetmesini mümkün kılıyor. Böylelikle zeminde daha kolay ve hijyenik bir temizlik sağlamak mümkün hale geliyor. Bu ürünler sayesinde inatçı lekeleri zemini zorlamadan çıkarmanız mümkün. Üstelik leke temizliğinizi hızlı ve güvenli şekilde yapabilirsiniz. Bu ürünlerdeki özel viskoz ve mikrofiber doku, kir ve toz toplamada ürünün başarısını arttırıyor. Nitekim sadece ıslak temizlikte değil, kuru temizlikte de bu ürünleri kolayca kullanabilirsiniz. Paspasın az sürtünmeye elverişli yapısı fazla efor sarf etmenize gerek bırakmamakta. Geniş yüzeyler için bu durum önemli bir tercih nedenidir. Kirlerin veya tozların üzerinden basitçe geçerek bu ürünleri etkin şekilde kullanabilirsiniz. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Vileda Inox Bulaşık Ovma Teli 2+1 Adet

Listemizin sekizinci sırasında, Vileda inox bulaşık ovma teli 2+1 adet var. Zorlu kirleri ve inatçı lekeleri temizlemek için bazen bulaşık ovma teli kullanmak gerekir. Özellikle bulaşık süngeri yetersiz kaldığında bu ürünler hızlı ve pratik çözümler sunar. Vileda bulaşık ovma telinin üretimi paslanmaz çelik ve alüminyumla gerçekleşmekte. Bu nedenle dayanıklılık düzeyi oldukça yüksek. Zorlu kir ve lekeleri fazla kuvvet uygulamadan bu ürünler sayesinde kolayca temizlemeniz mümkün. Tencere, ızgara ve benzeri yüzeylerde temizlik yaparken bu ürünleri kullanabilirsiniz. Özellikle mutfak gibi yağ lekelerinin fazlaca biriktiği ortamlar için bu ürünler iyi bir seçimdir. Ayrıca banyo ve lavabolardaki kireç lekeleri için de bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Birbirinin içine geçmiş silindir yapısı ellerinize zarar vermeden temizlik işlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Ancak yine de ürünleri bir eldivenle birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Vileda Metal Sap – 125 cm

En beğenilen 10 Vileda ürünü listemizin dokuzuncu sırasında, Vileda metal sap – 125 cm var. Temizlik setlerinde paspasların yanı sıra metal saplar da zaman içinde kullanım ömürlerini tamamlar. Böyle bir durum karşısında tüm seti yenilemek daha büyük bir maliyet yaratır. Oysa sadece metal sapı değiştirerek ihtiyacınızı daha ekonomik şekilde karşılarsınız. Bu ürünlerin en önemli özelliği, tüm Vileda ürünü paspaslarla uyumlu olmasıdır. Dolayısıyla Vileda‘nın hangi temizlik setini kullanırsanız kullanın, metal sapı değiştirmek istediğinizde bu ürünleri sipariş verebilirsiniz. Dayanıklı ve pratik Vileda sapı, işyerinde veya evinizde zemin temizliğinize hız kazandırır. Nitekim ömrünü tamamlamış paspaslar temizlik sırasında gereksiz iş yükü yaratır. Bir taraftan da zaman kaybına yol açar. Bu ürünlerin bir diğer avantajı da üretiminin tümüyle doğal malzemelerle gerçekleşmiş olmasıdır. Paspasın yanı sıra fırça, çekçek ve benzeri ürünlerde de bunları kullanabilirsiniz. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Vileda ECOBAG Büzgülü Çöp Torbası Büyük Boy 68 x 73 cm 10 Adet – Gri

Listemizin onuncu sırasında, Vileda ECOBAG büzgülü çöp torbası büyük boy 68 x 73 cm 10 adet – gri var. Kapasitesi 50 litre olan bu ürünler özellikle kalabalık ortamlarda çöp atma ihtiyaçlarına pratik çözümler sağlıyor. Büyük işyerlerinin yanı sıra otel, restoran, okul vb. ortamlarda da büyük boy çöp torbaları daha kullanışlıdır. Büzgülü oldukları için kolayca kapanma özelliğine sahip bu ürünler çöpleri saklamayı kolaylaştırıyor. Üstelik ortamda kötü koku oluşmasını önlüyor. Dayanıklı yapıları sayesinde sızdırma yapmamaları da önemli bir tercih nedenidir. Çünkü 3 katmanlı özel tasarımları sızdırmaya karşı dirençlerini yükseltmekte. Dahası damlamaya karşı da ekstra sağlamlaştırıcı önlemleri mevcut. Bu ürünlerin bir diğer özelliği de geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiş olmalarıdır. Bu sayede doğada kirlilik yaratmamakta. Çöp atma ihtiyaçlarınıza hijyenik ve sağlam çözümler bulmak için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Vileda ürünlerini incelemek için burayı tıklayabilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için de burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir