Yay burcuna alınabilecek ofis hediyeleri nelerdir?

Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da burçlara göre hediye önerileri yazı dizimiz tüm hızıyla devam ediyor efendim. Bugünkü yazımızda, yay burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunu ele alacağız.

Yay burcunun genel özellikleri nelerdir?

Önce biraz yay burcundan bahsedelim. Yay burcunun en dikkat çeken özellikleri keyifli, dışa dönük ve entelektüel bir kişiliğe sahip olmalarıdır. Hayattan keyif aldıkları gibi, yaptıkları işleri keyifli hale getirmeyi de iyi bilirler. Yayların enerjileri oldukça yüksektir, ince bir mizah anlayışları vardır. Konuşma ve davranışları oldukça zariftir, dostluklara büyük değer verirler. Dışa dönük oldukları için kolay iletişim kurarlar. Bilgi ve kültürleriyle çevrelerinde olumlu bir imaj yaratırlar.

Yay burcunun çok güçlü bir muhakeme yeteneği vardır. Yaylarla bir tartışma yapacaksanız, argümanlarınızı özenle seçmelisiniz. Fikirlerine son derece bağlı olan yaylar, iyi birer tartışmacıdır. Fakat, güçlü argümanlarla geldiğinizde inatçılık yapmazlar. Tartışmaktan keyif alırlar, bilgiçlik taslamazlar. Okumaya ve güzel sanatlara karşı ilgileri yüksektir. “Sanatçı burcu” olarak bilinen yay burcu, zeka ve zarafet gerektiren işlerde oldukça başarılıdır. Saygısız davranışlardan ve kabalıklardan ise hiç hoşlanmaz. 

Yayların dikkat çeken bir diğer özelliği de özgürlüklerine çok düşkün olmalarıdır. Baskı yapılmasına hiç gelemezler, çözüm için radikal kararları çok kolayca alıverirler. Yeniliklere son derece meraklıdırlar, yeni ortamlara kolayca uyum sağlarlar. Seyahatleri çok severler, keşif arzuları çok yüksektir. İşten, seyahatten ve sanatsal etkinliklerden arta kalan zamanlarında ise bilgisayar oyunlarını tercih ederler.

Yay burcu ayrıca, adalet duygusu yüksek bir burçtur. Haksızlıkları kabul etmez ve görmezden gelmez. Fakat, hesap sormak için acele etmez. Haksızlıkları gidermek için yaylar, gerekli adımları yüksek muhakeme yetenekleriyle atarlar. Ve bir haksızlığın hesabını 10 yıl sonra bile soracak kadar sabırlıdırlar. Ancak, intikamcı değillerdir ve kin tutmazlar. Zihinlerini entelektüel ve sanatsal işlerle meşgul ettikleri için, kötücül duygu ve düşünceler beslemezler.

Yay Burcuna Alınabilecek Ofis Hediyeleri

Yay burcunun genel özelliklerini bu şekilde özetledikten sonra, yay burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda somut önerilerde bulunacağız. Yay burcu için ofis hediyesi seçerken, yayların özgürlüklerine olan merakını ve seyahat sevgilerini ilk planda değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, entelektüel ve sanatçı kişilikleri ile bilgisayar oyunlarına yönelik ilgileri de hediye seçimlerinize yön verebilir.

Kesintisiz Güç Kaynakları

Özgürlüğüne düşkün olan yay burcu, kendisini engelleyen veya sınırlandıran durumlardan hiç hoşlanmaz. Ofiste oluşuveren ani bir bir elektrik kesintisi, yayların keyfini bir anda kaçırır. İşini büyük bir keyifle yapan bir yayı işinden mahrum bırakırsanız, gerilmiş bir ok gibi sinirleri tepesine fırlar. Bu bakımdan, kesintisiz güç kaynaklarını yay burcuna alınabilecek ofis hediyeleri içinde ilk sırada değerlendirebilirsiniz.

Örneğin, Necron SP 1000 VA 1/1 interactive kesintisiz güç kaynağı yaylar için güzel bir ofis hediyesi olabilir. 3 adet schuko prize sahip bu ürünler, 125 x 320 x 220 cm boyutunda ve 11.2 kg ağırlığında. 

Eğer daha gelişmiş özelliklere sahip bir kesintisiz güç kaynağı almak isterseniz, Necron DT-V 2 kVA/1800W kesintisiz güç kaynağı iyi bir seçim olabilir. Ayrıca, online ofis marketiniz Ofix.com‘da devam etmekte olan Kesintisiz Teknoloji! kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Bu ürünlerin yanında Pelsan çoklu priz hediye. 

Taşınabilir Şarj Cihazları

Taşınabilir şarj cihazları, priz bulunmayan ortamlarda veya hareket halindeyken ya da elektrik kesintileri sırasında şarj ihtiyacına pratik çözüm sunuyor. Seyahati çok seven ve telefonda uzun görüşmeler yapan yaylar için bu ürünleri de hediye olarak değerlendirebilirsiniz.

Örneğin, Greentech GT-PB39 şarj aleti güzel bir seçim olabilir. Cep telefonları, tabletler ve dijital kameralarla uyumlu bu cihazları iPhone, Samsung, LG, Blackberry, Nokia, Asus ve HTC ürünlerinde kullanabilirsiniz. 

Marka tercihiniz Samsung ise EB-PG850 taşınabilir şarj cihazı güzel bir seçim olabilir. 8400 mAh harici şarj ünitesi çok kullanışlı. 

Yay burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında tercihleriniz ofis elektroniği ürünleri ise online ofis marketiniz Ofix.com‘da satışını yaptığımız diğer ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

Seyahat Çantaları ve Aksiyon Kameraları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi yay burcu, seyahate pek meraklıdır. Yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak onlara keyif verir. Light Pak tekerlekli seyahat çantası, yaylar için güzel bir hediye olabilir. İş seyahatlerine uygun bu ürünlerin dış boyutu 54 x 34 x 19 cm, iç boyutu ise 48 x 33 x 18 cm. Ön kısımdaki özel bölümler çok kullanışlı. 

Seyahatlerin yanı sıra diğer tüm özel anları ölümsüz hale getiren aksiyon kameraları içinse GoPro Hero 5 CHDHS-501-EU güzel bir seçim olabilir. Bu ürünlerin 10 MP kamerası, saniyede 30 kare seri çekim yapabiliyor. 10 metreye kadar su geçirmeyen bu ürünlerle, 4K video çekimi yapılabilir ve görüntüler buluta otomatik aktarılabilir. 

Hediye tercihiniz eğer GoPro aksiyon kameralarından yanaysa, bu ürünlerle ilgili faydalı bilgileri daha önce Ofix Blog‘da yayınlamış olduğumuz GoPro aksiyon kameralarını denediniz mi? yazımızda bulabilirsiniz.

Kulaklık ve Müzik Sistemleri

Yayların yüksek entelektüel ve sanatsal yetenekleri, ofiste iş yaparken dinledikleri müzikle daha da yüksek bir noktaya erişebiliyor. Yay burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında Samsung EO-BG920BBE Level U Bluetooth kulaklık da güzel bir seçim olabilir. 

Müzik sistemleri içinse önerimiz, Philips MCM 1350 mikro müzik sistemi. CD-R/RW ve USB bağlantısına sahip bu ürünlerde FM radyo ve MP3 özelliği mevcut. 

Yay burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda tercihleriniz ses sistemlerinden yanaysa, Ofix.com‘da satışını yaptığımız diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Oyuncu Koltukları

Yayların işten, seyahatten ve sanatsal etkinliklerden arta kalan zamanlarında bilgisayar oyunlarını tercih ettiklerini söylemiştik. Bu bağlamda oyuncu koltuklarını da değerlendirebilirsiniz. Örneğin, xDrive 1453 profesyonel oyuncu koltuğu güzel bir seçim olabilir. Metal iskelet üzerine poliüretan süngerle kaplanan bu ürünler 2 yıl garantili. 

Yay burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda tercihleriniz oyuncu koltuklarından yanaysa, Ofix.com‘da satışını yaptığımız diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza keyifli ve bol kazançlı nice yıllar diliyoruz…

Not: Hangi burca nasıl bir ofis hediyesi alırsanız alın, hediye paketinizin içine sevgi ve dostluk duygularınızı eklemeyi unutmayın…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir