Ofis Dostu Yüzey Temizleyiciler

Temizlik işlerinin en önemli kısımlarından birini yüzey temizliği oluşturur. Ofiste veya evde yüzey temizliği konusunda gösterilen ihmaller nedeniyle enfeksiyonlar kolayca yayılabilir. Koronavirüs salgınıyla birlikte yüzey temizliği konusunda farkındalıklar ciddi ölçüde arttı. Halihazırda devam eden salgın nedeniyle ofislerde ve evlerde yüzey temizliğine çok önem veriliyor. Bunun doğal bir sonucu olarak yüzey temizleyiciler daha fazla kullanılıyor. Öyle ki, pandemi öncesine oranla yüzey temizleyiciler konusunda talebin iki kattan fazla arttığını söyleyebiliriz. Bu artışın elbette mali sonuçları da var. Ofislerde temizlik ve hijyen şartlarının yerine getirilebilmesi için ofis dostu ürünler hem etkin, hem de ekonomik çözümler sunuyor. Özel bileşimi sayesinde zararlı mikroorganizmaları kolayca etkisiz hale getiren bu ürünler, uygun fiyat avantajı sayesinde temizlik ürünleri için ayrılan bütçeden tasarruf imkanı sağlıyor. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, kullanıcılarımızın son 1 yıl içinde sitemiz üzerinden en çok sipariş verdiği yüzey temizleyicileri kısaca tanıtacağız. Aynı zamanda da yüzey temizleyici alışverişlerinize ışık tutacak faydalı bilgiler paylaşacağız. 

Dixi Yüzey Temizleyici Yaban Gülü Kokulu 5 L

Listemizin ilk sırasında, Dixi yüzey temizleyici yaban gülü kokulu 5 l var. Ofiste yüzey temizliği yaparken durulama gerektirmeyen ürünleri kullanmak büyük avantaj sağlar. Bu ürünler sayesinde hem su harcamalarında, hem de temizlik için ayrılan zamandan tasarruf yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü Henkel firmasının bir markası olan Dixi, ofiste yüzey temizliği yapmak için rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlere sahip. Kullanıcılarımızın yüzey temizliği kategorisinde son 1 yıl içinde en çok sipariş verdiği ürün olan Dixi yüzey temizleyici yaban gülü kokulu 5 l ürünümüz bu bağlamda iyi bir seçim olabilir. Bu ürünlerle ofiste ışıl ışıl parlayan yüzeyler elde edebilir, yayılan yaban gülü kokusuyla motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Yüzey temizleyici çeşitleri yalnızca temizlik açısından değil, aynı zamanda motivasyon açısından da önemlidir. Özel parfümü sayesinde ferahlık hissi yüksek yüzey temizleyiciler ile kendinizi daha iyi hissedebilir, enerjinizi işlerinize verebilirsiniz. Dixi yüzey temizleyici yaban gülü kokulu 5 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Aysil Yüzey Temizleyici Çiçek Kokulu 5 L

Ofis dostu yüzey temizleyiciler listemizin ikinci sırasında, Aysil yüzey temizleyici çiçek kokulu 5 l var. Ofis gibi kalabalık ortamlarda yüzey temizliği yaparken hızlı kuruyan ürünleri kullanmak önemli bir avantaj sağlar. Ofiste yüzey temizliği yaparken bu ürünleri seçerseniz yüzeylerde iz kalmasını önleyebilirsiniz. Ofis kullanımı için uygun ürünleriyle dikkat çeken Aysil markası, yüzey temizliğinde birbirinden güzel ve ekonomik çözümler sağlıyor. Ürünlerde kullanılan özel aromalar temizliğin verdiği ferahlık hissini arttırmakta. Aysil yüzey temizleyici çiçek kokulu 5 l ürünümüzle ofiste yüzey temizliği yaparken hızlı ve etkili çözümler elde edebilirsiniz. Ürünün güçlü formülü sayesinde az miktarda kullanımı bile etkin sonuçlar almanızı sağlıyor. Bu ürünleri genel yüzey temizliğinin yanı sıra mutfak, banyo ve tuvalet gibi temizliği zor yüzeylerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüzeylere zarar vermeyen bu ürünler ahşap ve parke yüzeylerde de kullanılabilir. Aysil yüzey temizleyici çiçek kokulu 5 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Dixi Yüzey Temizleyici Lavanta Kokulu 2.5 L

Ofis dostu yüzey temizleyiciler listemizin üçüncü sırasında, Dixi yüzey temizleyici lavanta kokulu 2.5 l var. Yüzey temizleyiciler arasında lavanta kokulu olanlarına ilginin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Lavanta kokusu ülkemizde en sevilen kokulardan biridir. Temizlik ve hijyen alanında lavanta kokulu ürünler, temizliğin getirdiği ferahlık duygusunu arttırıcı bir etkiye sahip. İnternetten alışveriş yapan kullanıcıların yüzey temizleyici Dixi aramasında en çok tercih ettikleri ürünlerden biri de lavanta kokulu Dixi ürünleridir. Bu ürünleri ofiste ve evde genel yüzey temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Başka bir temizleyiciye gerek duymadan yüzeylerde derinlemesine temizlik ve hijyen sağlayabilirsiniz. Bu ürünlerin en önemli özelliklerinden biri, bileşiminde çamaşır suyu bulunuyor olmasıdır. Bu sayede genel yüzey temizliğinin yanı sıra mutfak, banyo ve tuvalet temizliğinde de bu ürünler kullanılabilir. Kullanıcılarımızın en iyi yüzey temizleyici ürünlerinden biri olarak gördüğü bu ürünlerin fiyatı da makul düzeyde. Dixi yüzey temizleyici lavanta kokulu 2.5 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Nilem Yüzey Temizleyici Pembe Çiçek Kokulu 4 L

Ofis dostu yüzey temizleyiciler listemizin dördüncü sırasında, Nilem yüzey temizleyici pembe çiçek kokulu 4 l var. Aktaş Sağlık Kozmetik bünyesinde 2004 yılında faaliyete başlayan Nilem markası, temizlik ürünleri kategorisinde kaliteli ve ekonomik çözümlere sahip. Genel temizlik ürünlerinin yanı sıra cam, bulaşık ve çamaşır temizlik ürünlerinde de Nilem markasının büyümesi devam ediyor. Ofiste veya evde zor ve inatçı kirlerle mücadele etmek için Nilem ürünleriyle sağlıklı ve ekonomik sonuçlar elde edebilirsiniz. Nilem yüzey temizleyici pembe çiçek kokulu 4 l ürünümüzü kullanmak için yarım kova suya üründen 2 kapak eklemeniz yeterli. Zor ve inatçı kirler için dilerseniz ürünü doğrudan da uygulayabilirsiniz. Veya temizlik bezinin üzerinde kullanmayı da tercih edebilirsiniz. İnatçı kirlere karşı etkin çözümler sunan bu ürünler, iz ve yapışkanlık bırakmadan kuruduğu için ofis ortamında en uygun yüzey temizleyiciler arasında değerlendirilebilir. Nilem yüzey temizleyici pembe çiçek kokulu 4 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Dixi Yüzey Temizleyici Çam Kokulu 2.5 L

Ofis dostu yüzey temizleyiciler listemizin beşinci sırasında, Dixi yüzey temizleyici çam kokulu 2.5 l var. Lavanta kokusundan sonra temizlik alanında ülkemizde en sevilen kokulardan biri çam kokusudur. Çam kokulu temizlik ürünlerinin verdiği ferahlık hissi, aynı zamanda da sinir sistemi üzerinde rahatlatıcı etkilere sahiptir. Çam kokulu ürünlerle temizlik yaptığınızda kendinizi çam ormanlarında yürüyüş yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Koku hafızasını oldukça etkileyen çam kokusu, sizin için olduğu kadar misafirleriniz için de güzel sonuçlar yaratabilir. Çam kokulu ürünlerle temizlediğiniz ortamlarda ağırlayacağınız misafirler, sizinle ilgili daha güzel kanaatler geliştirebilirler. Dixi yüzey temizleyici çam kokulu 2.5 l ürünümüz yüzeylere zarar vermeden derinlemesine temizlik ve hijyen sağlıyor. Fayans yüzeylerin yanı sıra ahşap ve parke yüzeylerde de kullanılabilecek bu ürünler, vücuda zararlı hiçbir etken madde barındırmamakta. Aynı zamanda da maliyet avantajı yaratmakta. Dixi yüzey temizleyici çam kokulu 2.5 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Marc Yüzey Temizleyici Lavanta Kokulu 2.5 L

Ofis dostu yüzey temizleyiciler listemizin altıncı sırasında, Marc yüzey temizleyici lavanta kokulu 2.5 l var. 1999 yılında kurulan Reckitt Benckiser Group bünyesinde yer alan Marc markası, temizlik ürünlerinde dünya liderlerinden biri konumunda. İngiltere merkezli Marc markasının temizlik ürünleri ofislerde ve evlerde sıkça kullanılmakta. 100’den fazla ülkede ürünlerini satışa sunan Marc, ülkemizde ofis temizliğinde en fazla tercih edilen markalardan biri. Yüzey temizleyiciler arasında marka tercihiniz Marc‘tan yanaysa Marc yüzey temizleyici lavanta kokulu 2.5 l ürünümüz iyi bir seçim olabilir. Ürünün hem güçlü formülü, hem de lavanta kokusu en önemli tercih nedenleri arasında değerlendirilebilir. Lavanta bahçesini ofisinize veya evinize taşıyacak bu ürünler mutfak, banyo ve tuvalet temizliği için de uygun özelliklere sahip. Ortamlarda bakteri ve küf oluşumunu önleyen güçlü formülüyle bu ürünleri kullanırken, uygun fiyat avantajından yararlanarak bütçenizden tasarruf yapabilirsiniz. Marc yüzey temizleyici lavanta kokulu 2.5 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Eli Fresh Yüzey Temizleyici Parfümlü 5 L

Ofis dostu yüzey temizleyiciler listemizin yedinci sırasında, Eli Fresh yüzey temizleyici parfümlü 5 l var. Yüzey temizleyiciler için alışveriş yaparken tüketim miktarınızı gözetirseniz daha ekonomik sonuçlar elde edebilirsiniz. Geniş bir ofisiniz varsa ve ofisinizde yüzey temizleyiciler sıkça kullanılıyorsa, 5 litre ve üzeri hacme sahip ürünler daha doğru bir seçim olabilir. 5 litrenin altındaki ürünler daha çabuk biter ve daha yüksek bir maliyet yaratır. Ofisiniz için kaliteli ve hesaplı bir yer temizleyici arıyorsanız alışveriş listenizde bu ürünlere yer verebilirsiniz. Yüzey temizleyici çeşitleri içinde bu ürünler, her türlü yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerde kullanılabilir. Yüzeyleri çizmeyen ve matlaşmaya yol açmayan bu ürünlerin kalıcı ve hoş parfümü de önemli bir tercih nedeni olabilir. Banyo ve tuvalet temizliğinde de kullanabileceğiniz bu ürünler, zararlı organizmaları etkisiz hale getirmek için iyi bir seçim olabilir. Eli Fresh yüzey temizleyici parfümlü 5 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Morning Fresh Alkol Bazlı Yüzey Temizleyici 750 ml

Ofis dostu yüzey temizleyiciler listemizin sekizinci sırasında, Morning Fresh alkol bazlı yüzey temizleyici 750 ml var. Alkol bazlı yüzey temizleyiciler korona döneminde hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Sıradan yüzey temizleyicilere oranla alkol bazlı yüzey temizleyiciler, hijyeni sağlamanın zor olduğu yüzeyler için daha iyi bir çözüm olabilir. Ofiste özellikle birden fazla kişinin kullandığı ofis araç ve gereçlerinin temizliğinde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Suya ulaşmanın zor olduğu ortamlarda kişisel hijyenin bir parçası haline gelen dezenfektanlar gibi bu ürünler de zararlı mikroorganizmaları yok etmede başarılı sonuçlar vermekte. Ofisinizde sıkça kullandığınız araç ve gereçlerin günlük temizliği yapılıyor olsa da yine de dikkatli olmanızda yarar var. Çekmecenizde bulunduracağınız bir şişe alkol bazlı yüzey temizleyici sayesinde riskli durumlarda yüzey temizliğini kendiniz de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım kolaylığı açısından 750 ml’lik bir hacim daha pratik olabilir. Morning Fresh alkol bazlı yüzey temizleyici 750 ml ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Mr Muscle Glade Yüzey Temizleyici Floral Perfection Kokulu 1 L

Ofis dostu yüzey temizleyiciler listemizin dokuzuncu sırasında, Mr Muscle Glade yüzey temizleyici floral perfection kokulu 1 l var. Bileşimindeki çamaşır suyu sayesinde bu ürünler, zorlu kir ve lekelere karşı daha etkin çözümler sunmakta. Çamaşır suyunun rahatsız edici kokusuna karşın bu ürünlerin özel parfümü, temizlikten alınan ferahlık hissini arttırıyor. Kullanılan ortamı adeta bir çiçek bahçesi haline getiriyor. Temizlik alanında dünya devlerinden Mr Muscle ile koku giderici alanında dünya devlerinden Glade‘in işbirliği sayesinde ortaya çıkan bu ürünler, temizlik ve hijyen konusunda başarılı çözümler sunuyor. Mermer ve fayans gibi sert yüzeylerin yanı sıra mutfak tezgahı ve lavabo gibi yıkanabilir yüzeylerde de bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ofis eşyalarınız üzerinde inatçı kir ve lekelere karşı bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Ürünlerin uygun fiyat avantajı da yüzey temizleyiciler arasında öne çıkmasını sağlıyor. Mr Muscle Glade yüzey temizleyici floral perfection kokulu 1 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Focus Yüzey Temizleyici Çam Kokulu 20 L

Ofis dostu yüzey temizleyiciler listemizin onuncu sırasında, Focus yüzey temizleyici çam kokulu 20 l var. Ofisinizde yüzey temizleyiciler konusunda ihtiyaçlar fazlaysa, 20 litre hacme sahip bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Bu ürünlerin farklı yüzeylerde temizlik ve hijyen sağlamada etkin çözümler sunması, yüzey temizliği için farklı ürünlere duyulan ihtiyacı azaltıyor. Ki bu da önemli bir maliyet avantajıdır. Fayans, emaye, seramik gibi yıkanabilir yüzeylerde kullanılabilen bu ürünleri isterseniz duvar kağıdı, ahşap ve parke üzerinde de kullanabilirsiniz. Banyo ve tuvaletlerde armatürleri parlatmak için bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ortamda bıraktığı çam kokusu sayesinde temizlik hissini güçlendiren bu ürünler, uygulandıkları yüzeylerde matlaşma yapmıyor. Hayat Kimya bünyesinde yer alan Focus markası daha çok temizlik kağıtları ile tanınsa da yüzey temizleyiciler kategorisinde de kaliteli ve ekonomik çözümlere sahip. Ürünleri ev dışı ortamlarda da büyük ilgi görüyor. Focus yüzey temizleyici çam kokulu 20 l ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer yüzey temizleyicileri buradan inceleyebilirsiniz. Sitemizde kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak içinse burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir